Lijn 3 Groningen, Paterswoldseweg/Laan Corpus den Hoorn - Grote Markt
Voormalige buslijn 3 | |
Vervoerder(s) | Gemeentelijk Vervoerbedrijf Groningen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | CSA |
Periode | 1 april 1975 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 4-5x/uur |
Dal | 4-5x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4-5x/uur |
Zondag | 3-4x/uur |
Lijn 3 reed vanaf het Corpus den Hoorn naar de Grote Markt.
Dienstregeling
- Er werd van maandag t/m zondag vrijwel de gehele dag een kwartierdienst gereden, van maandag t/m zaterdag werd er tussen 13.00 en 18.00 uur een 12-minutendienst gereden.
Route
Halte | ||
Groningen, Laan Corpus den Hoorn/Paterswoldseweg | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Hippocrateslaan | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Overwinningsplein | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Laan van de Vrijheid | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Laan van de Vrede | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Van Leeuwenhoekstraat | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Parkweg | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Stadspark | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Stephensonstraat | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Eeldersingel | ||
Groningen, Paterswoldseweg/Van Speykstraat | ||
Groningen, Pleiadenlaan/Voermanstraat | ||
Groningen, Hoofdstation | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Gelkingestraat/Carolieweg | ||
Groningen, Grote Markt |
Geschiedenis
In de GVBG Dienstregeling 1980 werd de route van lijn 3 in Corpus den Hoorn gewijzigd.
Route naar het RKZ vanaf 4 mei 1980
Halte | ||
Groningen, Van Swietenlaan/RKZ | ||
Groningen, RKZ Polikliniek | ||
Groningen, Boerhavelaan | ||
Groningen, Laan Corpus den Hoorn Zuid | ||
Groningen, Hippocrateslaan | ||
Groningen, Overwinningsplein |
Van maandag t/m zaterdag werd overdag 3x per uur gereden, zaterdagochtend, zondags en in de avonduren werd 2x per uur gereden.