Lijn 196 's-Heerenberg Busstation - Nieuw-Dijk De Pontilaan
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 dec 2010 om 13:51
Buurtbuslijn 196 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/uur (belbus) |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 196 rijdt van 's-Heerenberg via Beek, Kilder, Wehl, Loil en Didam naar Nieuw Dijk.
Route
Halte | ||
's-Heerenberg, Busstation | ||
's-Heerenberg, Slotlaan | ||
Stokkum, Dorp | ||
Stokkum, Lange Heg | ||
Beek, 't Peeske | ||
Beek, Kerk | ||
Loerbeek, 't Heuveltje | ||
Loerbeek, Didamseweg | ||
Kilder, Dorp | ||
Kilder, Hoofdstraat | ||
Wehl, Station | ||
Wehl, Centrum | ||
Wehl, Brandweerkazerne | ||
Nieuw-Wehl, Fatima | ||
Loil, Kerk | ||
Loil, Kapelstraat | ||
Didam, De Linde | ||
Didam, De Hoevert | ||
Didam, Raadhuis | ||
Didam, Station | ||
Nieuw Dijk, Pater Smitsstraat | ||
Nieuw Dijk, De Pontilaan |