Lijn 193 Zutphen Station - Vorden Station
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 3 dec 2010 om 13:35
Buurtbuslijn 193 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/1,5 uur |
Dal | 1x/1,5 uur |
Avond | 1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 1x/1,5 uur |
Zondag | 1x/uur (belbus) |
Lijn 193 rijdt van Zutphen via Warnsveld, Vierakker en Wichmond naar Vorden.
Doordeweeks rijden de laatste 3 ritten rijden tot Wichmond. Op zaterdag rijdt 1 rit in beide richtingen niet langs 'Van den Brink' in Wichmond. In de avonduren en op zondag rijdt er een belbus tussen Zutphen en Wichmond.
Route
Halte | ||
Zutphen, Station | ||
Zutphen, Rijkenhage | ||
Zutphen, Berkelsingel | ||
Zutphen, Watertoren | ||
Zutphen, Oude Begraafplaats | ||
Warnsveld, N.H. Kerk | ||
Warnsveld, Den Bouw | ||
Warnsveld, Scheperkamp / Winkelcentrum | ||
Warnsveld, Klooster | ||
Warnsveld, Leesten | ||
Zutphen, Gelre Ziekenhuizen | ||
Zutphen, Gelderhorst | ||
Vierakker, De Vlieg | ||
Wichmond, Dorpsstraat 7 | ||
Wichmond, Postkantoor | ||
Wichmond, Van den Brink | ||
Vorden, Kasteel Hackfort | ||
Vorden, De Wehme | ||
Vorden, Centrum | ||
Vorden, Station |