Lijn 44 Tiel L.E.A.O.-school - Kesteren Bejaardencentrum
Voormalige buslijn 44 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 30 mei 1976 t/m 21 mei 1977 |
Voorganger(s) | 44 |
Opvolger(s) | 44 |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per 2 uur |
Avond | 0-1x per uur |
Zaterdag | 1x per 2 uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 44 is een voormalige streekbus van Tiel naar Kesteren.
Dienstregeling
- In Tiel reden slechts drie ritten tussen de LEAO-school en het station in beide richtingen, 1x keer in de ochtend (niet op zondag) en twee in de middag. Vanaf de LEAO-school reed op werkdagen nog een vierde rit richting het station en verder.
- De eerste rit naar Tiel op werkdagen vertrok vanuit Eck en Wiel.
- De dienstregeling eindigde omstreeks 20:00.
- Op donderdagavond reed om 21:10 een extra rit van Tiel, Station naar Lienden, Gemeentehuis.
Voormalige route op 17 oktober 1976
Halte | ||
Tiel, Wadenoyenlaan/L.E.A.O-school | ||
Tiel, Wadenoyenlaan/Rabobank | ||
Tiel, Teisterbantlaan/Bejaardencentrum | ||
Tiel, Teisterbantlaan/Hoek Tielerwaardl. | ||
Tiel, Burgemeester v. Cambier/v. Nooteboomlaan | ||
Tiel, Heiligestraat/Technische School | ||
Tiel, Station N.S. | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Voor de Kijkuit | ||
Tiel, Bevrijdingslaan | ||
Tiel, Binnenhoek | ||
Tiel, V.W. Garage | ||
Tiel, Viaduct | ||
Tiel, Pr. Bernhardsluis | ||
Grote Brugse Grintweg-Zuid, Medelsestraat | ||
Grote Brugse Grintweg-Zuid, Essenoord | ||
Grote Brugse Grintweg-Zuid, Grotebrug | ||
Grote Brugse Grintweg-Zuid, Grote Brugse Grintweg 6 | ||
Grote Brugse Grintweg-Noord, Hamsestraat | ||
Grote Brugse Grintweg-Noord, Breedslagseweg | ||
Grote Brugse Grintweg, Haagweg | ||
Grote Brugse Grintweg, 't Zwarte Paard | ||
Maurik, Prov. weg km 11.3 | ||
Maurik, Tielsestraat | ||
Maurik, Meidoornstraat | ||
Maurik, Thomassen | ||
Maurik, Brandweerkazerne | ||
Maurik, Homoetsestraat/Sportpak | ||
Eck en Wiel, Homoetsestraat 74 | ||
Eck en Wiel, Muziektent | ||
Eck en Wiel, Notaris | ||
Eck en Wiel, De Akker | ||
Eck en Wiel, De Ganzert | ||
Ingen, Van Doorn | ||
Ingen, Van Esterik | ||
Ingen, Peters | ||
Ommeren, Pastorie (Canadal.) | ||
Ommeren, Kruising/De Roskam | ||
Ommeren, Voorstraat | ||
Lienden, Politiebureau | ||
Lienden, Wapen v. Lieden | ||
Lienden, Hans Roebers | ||
Lienden, v. Ommeren | ||
Aalst, Eigen Haard | ||
Aalst, Rijmieshof | ||
Aalst, Brievenbus | ||
Aalst, Prov. weg km paal 1.7 | ||
Kesteren, Rhenenseweg | ||
Kesteren, Café v. Kleef | ||
Kesteren, Bejaardencentrum |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1975/1976 reed lijn 44 in Kesteren nog tot het station. Vanaf 30 mei 1976 werd deze ingekort tot het Bejaardencentrum. Op 22 mei 1977 wijzigde de lijn alweer en ging in Kesteren weer naar het station rijden. Tussen Tiel en Maurik wijzigde de route en reed lijn 44 voortaan via Drumpt en Zoelen en niet langer via Grote Brugse Grintweg. In de ochtend reed op werkdagen voortaan ook een rit van Tiel naar Eck en Wiel om vervolgens weer terug te rijden. Richting Eck en Wiel reed deze de oude route via de Grote Brugse Grintweg. De extra middagrit vanaf de LEAO-school begon voortaan bij het station.