Lijn 822 Namur Gare des Autobus - Éghezée Centre
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 822 in België | |
Vervoerder(s) | (Latour i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Namur |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 2-3x/dag (per richting) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 822 rijdt van Namur via Saint-Servais, Emines, Warisoulx, Dhuy, Upigny, Saint-Germain, Liernu, Aische-en-Refail en Mehaigne naar Éghezée.
Dienstregeling
- In de schoolrichting rijden ritten in Emines via de scholen en rijden dan tot Warisoulx of Dhuy.
Route
Halte | ||
Namur, Gare des Autobus | ||
Namur, Avenue des Combattants | ||
Namur, Place d'Hastedon | ||
Namur, Place de la Station/Coupole | ||
Namur, Omalius | ||
Namur, Avenue des Croix du Feu | ||
Saint-Servais, Rue Saint-Donat | ||
Saint-Servais, Hall Omnisports | ||
Saint-Servais, Route de Perwez | ||
Saint-Servais, Rue de l'Escaille | ||
Saint-Servais, Bowling | ||
Saint-Marc, Usines de Frizet | ||
Saint-Marc, Chemin de Vedrin | ||
Emines, Sacré-Coeur | ||
Emines, Centre | ||
Emines, Rue de Rhisnes | ||
Emines, Trieux de Frênes | ||
Emines, Rue du Hazoir | ||
Emines, Rue de la Laderie | ||
Emines, La Gloriette | ||
Villers-lez-Heest, Chemin de Vedrin | ||
Villers-lez-Heest, Village | ||
Warisoulx, Place | ||
Warisoulx, Chemin du Try du Hu | ||
Warisoulx, Chemin des Saules | ||
Dhuy, Chemin du Château | ||
Dhuy, Village | ||
Dhuy, Carrefour | ||
Dhuy, Les Six Frères | ||
Upigny, Rue Gothaine | ||
Upigny, Rue Croix d'Or | ||
Upigny, Château | ||
Saint-Germain, Route de Perwez | ||
Saint-Germain, Centre | ||
Saint-Germain, Vicinal | ||
Liernu, Village | ||
Liernu, Ecole | ||
Liernu, Trois Maisons | ||
Aische-en-Refail, Croix Monet | ||
Aische-en-Refail, Vieilahaut | ||
Aische-en-Refail, Baraque | ||
Aische-en-Refail, Chapelle Notre-Dame | ||
Aische-en-Refail, Eglise | ||
Aische-en-Refail, Route de Mehaigne | ||
Aische-en-Refail, Nachau | ||
Aische-en-Refail, Biermont | ||
Mehaigne, Renise | ||
Mehaigne, Dépôt TEC | ||
Mehaigne, Eglise | ||
Éghezée, La Corne | ||
Éghezée, Eglise | ||
Éghezée, Poste | ||
Éghezée, Centre |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 september 2015 werd in Eghézée een nieuw busknooppunt in gebruik genomen op de N91. Dit knooppunt kreeg de naam Centre en wordt voortaan door alle passerende lijnen bediend, zodat aansluitingen en overstappen veel regelmatiger geboden konnen worden. Op deze datum werd de route in Eghézée daarom aangepast en verviel de halte Passage à Niveau.
Halte | ||
Éghezée, Poste | ||
Éghezée, Passage à Niveau |