Lijn 15/2 Houffalize Dépôt TEC - La Roche Quai du Gravier
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 15/2 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (spitsri.) |
Dal | 1x/dag (woensdag: 2x/dag) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 1x/middag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 15/2 rijdt van Houffalize via Mont, Wibrin, Nadrin en Maboge naar La Roche.
Dienstregeling
- Van maandag- t/m vrijdagmiddag en op zondagmiddag rijdt één rit rechtstreeks; de overige ritten rijden via Mormont en Filly.
Route
Halte | ||
Houffalize, Dépôt TEC | ||
Houffalize, Pont | ||
Houffalize, Spar | ||
Houffalize, Barrière N30 | ||
Houffalize, Cimetière | ||
Taverneux, Grand Route | ||
Houffalize, Aux Cheras | ||
Mont, Chemin de Fontenaille | ||
Mont, Eglise | ||
Mont, Centre | ||
Mont, Maison Raveaux | ||
Mont, Route de Wibrin | ||
Achouffe, Hôtel | ||
Achouffe, Maison Pirotte | ||
Wibrin, Cimetière | ||
Wibrin, Rue du Bourg 12 | ||
Wibrin, Rue du Bourg 26 | ||
Wibrin, Centre | ||
Wibrin, Rue du Tilleul | ||
Wibrin, Abreuvoir | ||
Wibrin, Rue de la Copette | ||
Nadrin, Route de Wibrin | ||
Nadrin, Maison Marvet | ||
Wibrin, Route de Mormont | ||
Wibrin, Le Vieux Chemin | ||
Mormont, La Renardière | ||
Mormont, Cabine Electrique | ||
Petite Mormont, Centre | ||
Grande Mormont, Carrefour | ||
Filly, Carrefour | ||
Filly, Centre | ||
Nadrin, Rue d'Houffalize 27 | ||
Nadrin, Rue d'Houffalize 21 | ||
Nadrin, Place | ||
Nadrin, Route de Bérismenil | ||
Nadrin, Route de Samrée | ||
Nadrin, Ferme | ||
Nadrin, Rue Villa Romaine | ||
Bérismenil, Maison Lejeune | ||
Bérismenil, Eglise | ||
Bérismenil, Route de La Roche | ||
Maboge, Borzée | ||
Maboge, Eglise | ||
Maboge, Rogival | ||
Maboge, Lohan | ||
La Roche, Floréal | ||
La Roche, Police | ||
La Roche, Avenue de Villez | ||
La Roche, Quai de l'Ourthe | ||
La Roche, Athénée | ||
La Roche, Quai du Gravier |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 januari 2016 werd de lijnvoering op doordeweekse dagen enigszins aangepast; het merendeel van de ritten ging voortaan via Mormont en Filly rijden in plaats van de rechtstreekse route, die nog slechts 1x per dag richting La Roche wordt gereden.