Lijn 8 Amersfoort, Centraal Station - Schuilenburg
Versie door Daniel (overleg | bijdragen) op 8 nov 2010 om 23:13 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=8 |vervoerder=Connexxion |concessie=Provincie Utrecht bus |lijnsoort=Stadsbus |formule=Maxx Amersfoort |materieel=VDL Berkhof Ambassador |fr…')
Buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht bus |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Maxx Amersfoort |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt vanaf station Amersfoort via het Vermeerkwartier, Leusderkwartier en Randenbroek naar Schuilenburg
Route
De route vanaf Ziekenhuis Meander Elisabeth is onder voorbehoud
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, Zonnehof-West | ||
Amersfoort, Zonnehof-Oost | ||
Amersfoort, De Driehoek | ||
Amersfoort, Van Stolbergpark | ||
Amersfoort, Daltonstraat | ||
Amersfoort, Everard Meijsterweg | ||
Amersfoort, De Ganskuijl | ||
Amersfoort, Zkh. Meander Elisabeth | ||
Amersfoort, Rossinistraat | ||
Amersfoort, Weberstraat | ||
Amersfoort, Nabuccostraat | ||
Amersfoort, Schuilenburgerplein | ||
Amersfoort, Operaplein | ||
Amersfoort, Fideliostraat | ||
Amersfoort, Juliettestraat | ||
Amersfoort, Euterpeplein | ||
Amersfoort, Mozartweg | ||
Amersfoort, Nijenstede |