Lijn 641 Uithuizen Station - Appingedam Busstation
Buslijn 641 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Divers |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 641 is een schoolbus en rijdt van Uithuizen, via Uithuizermeeden, Roodeschool, Spijk en Delfzijl naar Appingedam.
Route
Halte | ||
Uithuizen, Station | ||
Uithuizen, Engersmastraat | ||
Uithuizen, Menkemaborg | ||
Uithuizen, Snik | ||
Uithuizen, J. Cohenstraat | ||
Uithuizen, Wilgenbos | ||
Uithuizen, John F. Kennedylaan | ||
Uithuizermeeden, Dingeweg | ||
Uithuizermeeden, Torenstraat | ||
Uithuizermeeden, Rensumapark | ||
Uithuizermeeden, Kleine Hadderstraat | ||
Uithuizermeeden, Johan van Veenplein | ||
Uithuizermeeden, Lange Drift | ||
Uithuizermeeden, Hefswal | ||
Uithuizermeeden, Tuinbouwweg | ||
Roodeschool, Tilweg | ||
Roodeschool, Zuster Kortestraat | ||
Roodeschool, Gereformeerder Kerk | ||
Oosteinde, Radsweg | ||
Spijk, Lindenhorst | ||
Spijk, Lage Trijnweg | ||
Spijk, Melkweg | ||
Spijk, Ubbenasingel | ||
Spijk, Nesweg | ||
Spijk, Hoofdweg Zuid | ||
Holwierde, Provincialeweg | ||
Delfzijl, De Platen | ||
Delfzijl, Ziekenhuis Delfzicht (Hogelandseweg) | ||
Delfzijl, Vliethoven / wet | ||
Delfzijl, Tuikwerd / Zwet | ||
Delfzijl, Fivelcollege | ||
Appingedam, Farmsumerweg | ||
Appingedam, Busstation |