Lijn 468 Deurne Hoofdingang Ziekenhuis - Boekel Nia Domo
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 21 mrt 2009 om 17:12 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=468 |vervoerder=Hermes |concessie=Stadsregio Eindhoven |materieel=Mercedes Sprinter |lijnsoort=buurtbus |frequentie_spits=1x/2 uur |frequentie_dal=1x/2 uur ...)
Buslijn 468 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Stadsregio Eindhoven |
Lijnsoort | buurtbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | - |
Zaterdag | - |
Zondag | - |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 468 rijdt van Deurne, via Milheeze, Bakel, Mortel, Gemert, Elsendorp en Venhorst naar Boekel. Deze lijn behoort tot de Concessie Stadsregio Eindhoven en wordt gereden door vrijwilligers in opdracht van Hermes.