Concessie Haarlem-IJmond (2006-2017)
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 16 mrt 2009 om 11:05
Haarlem-IJmond | |
---|---|
OV-autoriteit | Provincie Noord-Holland |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Duur | 7,5 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
De Concessie Haarlem-IJmond wordt aanbesteed door de Provincie Noord-Holland, en wordt op dit moment gereden door Connexxion met aardgasbussen.
Op 9 december 2008 is door de Gedeputeerde Staten van Noord-Holland besloten om de concessie met twee jaar te verlengen [1]. In het gebied is het dalkaartje Haarlem-IJmond geldig.
Inhoud
Lijnennet
Stadsdienst Haarlem
- Lijn 2 Haarlem Spaarnwoude NS - Kennemer Gasthuis / Delftplein
- [[Lijn 3 Heemstede-Aerdenhout Station NS - Haarlem Kennemer Gasthuis / Delftplein
- Lijn 4 De Glip Glipperdreef - IJmuiden aan Zee Strand
- Lijn 5 Haarlem WKC Schalkwijk - Kennemer Gasthuis / Delftplein
- Lijn 6 Bennebroek Bennebroekerlaan - Haarlem Kennemer Gasthuis
- Lijn 8 Ringlijn Haarlem Station NS - Haarlem Hogeschool INHOLLAND
- Lijn 14 Haarlem Kennemer Gasthuis / Delftplein - Spaarndam Westhoff
- Lijn 15 (Haarlem WKC Schalkwijk) - Haarlem Spaarnwoude NS - Haarlem Station NS
Streekdienst
- Lijn 50 Leiden Centraal Station - Haarlem Station NS (ook in Concessie Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland)
- Lijn 51 Leiden Centraal Station - Haarlem Station NS (ook in Concessie Duin- en Bollenstreek/Leiden Rijnstreek/Midden-Holland)
- Lijn 73 Haarlem WKC Schalkwijk - Uitgeest Bob's Party Palace
- Lijn 74 IJmuiden Dennekoplaan - Heemskerk Meerstaete
- Lijn 75 IJmuiden Dennekoplaan - Haarlem WKC Schalkwijk
- Lijn 76 Ringlijn Beverwijk NS - Zwarte Markt
- [[Lijn 77 Beverwijk NS - Velsen-Noord CORUS)
- [[Lijn 78 Beverwijk NS - Wijk aan Zee Julianaplein
- [[Lijn 80 Amsterdam Busstation Marnixstraat - Zandvoort Busstation
- [[Lijn 81 Santpoort-Zuid Station NS - Zandvoort Busstation
- Lijn 82 Amsterdam Busstation Marnixstraat - IJmuiden aan Zee Strand
- Lijn 84 Zandvoort Station NS - Haarlem Station NS
Sneldienst
Scholierenlijnen
- Lijn 673 Velserbroek Velserbroeksedreef - Haarlem Station NS
- Lijn 675a IJmuiden Scheldestraat - Haarlem Station NS
- Lijn 675b Haarlem Kennemergasthuis / Delftplein - Haarlem Station NS
- Lijn 680 Zwanenburg Seevank - Heemstede-Aerdenhout Station NS