Lijn 193 Oostvoorne De Ruy - Kruiningergors Zeehoeveweg
Voormalige buurtbuslijn 193 | |
Vervoerder(s) | ZWN (... - 1994), ZWN-Groep (1994 - ...) |
Regio | Voorne-Putten |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Voorne |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Avond (vakantie) | 1x/uur (zomervakantie, alleen vrijdag t/m zondag tussen 18.17 en 20.17) |
Zaterdag | reed niet |
Zaterdag (vakantie) | 1-2x/uur (zomervakantie) |
Zondag | 1-2x/uur (zomervakantie) |
Lijn 193 reed vanaf Oostvoorne een lusroute door recreatiegebied Kruiningergors.
Route
Halte | ||
Oostvoorne, De Ruy | ||
Oostvoorne, Brielseweg | ||
Kruiningergors, Gorsplein | ||
Kruiningergors, Veld 1 | ||
Kruiningergors, Kamplaan | ||
Kruiningergors, Zeehoeveweg | ||
Kruiningergors, Gorsplein | ||
Oostvoorne, Brielseweg | ||
Oostvoorne, De Ruy |
Geschiedenis
In het wijzigingenboekje per 28 april 1985 komt deze lijn voor het eerst voor in de dienstregeling. Er werd alleen gereden op vrijdagavond tussen 18:47 en 20:47, op zaterdag tussen 08:20 en 15:50 en op zondag tussen 10:14 en 11:14 en tussen 16:44 en 19:44. Op alle genoemde tijdstippen wordt een halfuursdienst aangeboden in aansluiting op lijn 103 bij halte De Ruy.
Op 1 november 1994 fuseerden Westnederland en ZWN tot het nieuwe ZWN-Groep. Per 28 mei 1995 kwam een eerste nieuwe dienstregeling uit onder deze nieuwe vervoerder. Deze lijn bleef echter ongewijzigd rijden.