Lijn BW1 Baesweiler Setterich Rathaus - Alsdorf Bettendorf An der Kirche
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 jun 2020 om 11:18 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2020 |lijnnr=BW1 |lijncat=1 |land=Duitsland |vervoerder=ASEAG{{DOnderaannemer|ASEAG}} |verkeersverbond=AVV |lijnsoort=...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn BW1 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAGsub |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Baesweiler |
Materieel | MAN Lion's City |
Rijdt sinds | 20 april 2020 |
Voorganger(s) | BW1 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/(2) uur |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn BW1 rijdt van Baesweiler Setterich via Baesweiler Stadtmitte en Baesweiler Oidtweiler naar Alsdorf Bettendorf.
Dienstregeling
- Tussen circa 8:00 en 13:00 uur wordt niet gereden van en naar Bettendorf. Er rijden twee ritten met een frequentie van 1x/2 uur van en naar de Seniorenresidenz.
Route
Halte | ||
Baesweiler, Setterich Rathaus | ||
Baesweiler, Setterich Jungendtreff | ||
Baesweiler, Setterich Grünstraße | ||
Baesweiler, Setterich Siedlung | ||
Baesweiler, Setterich Neue Mitte | ||
Baesweiler, Bahnstraße | ||
Baesweiler, Im Weinkeller | ||
Baesweiler, Place de Montesson | ||
Baesweiler, Jülicher Straße | ||
Baesweiler, Parkstraße | ||
Baesweiler, In der Schaf | ||
Baesweiler, Rathaus | ||
Baesweiler, Löffelstraße | ||
Baesweiler, Kückstraße | ||
Baesweiler, Reyplatz | ||
Baesweiler, Fidelisstraße | ||
Baesweiler, Carl Alexander Park | ||
Baesweiler, Seniorenresidenz | ||
Baesweiler, Oidtweiler Kirchgasse | ||
Baesweiler, Oidtweiler Sportplatz | ||
Baesweiler, Oidtweiler Ort | ||
Baesweiler, Oidtweiler In den Füllen | ||
Alsorf, Bettendorf | ||
Alsorf, Bettendorf An der Kirche |
Geschiedenis
Op 20 april 2020 werd de route in Bettendorf gewijzigd. Het eindpunt kwam te liggen bij de halte Bettendorf An der Kirche in plaats van Bettendorf Baesweilerstraße.