Lijn 67 Liège Gare Léopold - Dalhem Château
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 67 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/60-70 min. |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 67 rijdt van Liège, Bressoux, Jupille, Bellaire, Queue-de-Bois, Saive en Barchon via Blegny, Mortier en Trembleur of via Housse en Saint-Rémy naar Feneur, Dalhem, Richelle, Argenteau en Visé, of van Blegny via Mortier, Julémont, Saint-André, Mortroux, Aubin-Neufchâteau en Dalhem naar Visé.
Dienstregeling
- De drie routes tussen Barchon en Dalhem worden op onregelmatige wijze bediend. In de avonduren wordt grotendeels de rechtstreekse route via Blegny en Trembleur gereden.
- Visé wordt van maandag t/m vrijdag tussen 8 en 18 uur bediend en op zaterdag tussen 10 en 16 uur. Daarnaast rijden nog enkele ritten van/naar Richelle. Alleen op schooldagen rijden de ritten via Aubin-Neufchâteau en enkele andere spitsritten de rechtstreekse route tussen Dalhem en Visé; de overige ritten rijden via Richelle. Op zondag wordt alleen tussen Liège en Dalhem gereden.
- Op schooldagen rijden enkele extra spitsritten op deeltrajecten.
- In de ochtend beginnen een of twee ritten richting Liège in Barchon.
- Vanuit Liège rijdt op alle dagen de voorlaatste rit tot Blegny en de laatste rit tot Barchon.
- Op zaterdag en zondag zijn de eerste twee ritten richting Dalhem opgeknipt in tweemaal een rit Liège-Barchon met 12 minuten later een aansluitende rit Barchon-Dalhem (via Housse).
- Op zondagochtend rijdt in beide richtingen één rit tussen Liège en Mortier.
Routeverdeling tussen Barchon en Dalhem
Richting | Route | Schooldagen | Schoolvakanties | Zaterdag | Zondag |
---|---|---|---|---|---|
Liège → Dalhem | Housse - Saint-Rémy | 11 ritten | 7 ritten | 5 ritten | 4 ritten |
Liège → Dalhem | Blegny - Trembleur | 7-8 ritten | 6 ritten | 3 ritten | 5 ritten |
Liège → Dalhem | Blegny - Mortier - Trembleur | 6 ritten | 7 ritten | 7 ritten | 4-5 ritten |
Dalhem → Liège | Saint-Rémy - Housse | 7 ritten | 2 ritten | 1 rit | 1 rit |
Dalhem → Liège | Trembleur - Blegny | 7-8 ritten | 4 ritten | 3 ritten | 3 ritten |
Dalhem → Liège | Trembleur - Mortier - Blegny | 10 ritten | 11 ritten | 12 ritten | 9-10 ritten |
Route via Barchon PAK 2
- Van maandag t/m vrijdag rijdt in de ochtendspits één rit van Liège naar Visé via Barchon PAK 2; op schooldagen via Housse, tijdens de schoolvakanties via Mortier.
- Van maandag t/m vrijdag rijden in de middagspits twee ritten van Visé naar Liège via Barchon PAK 2: de eerste via Mortier, de tweede via Housse. Tijdens de schoolvakanties komt de tweede rit niet uit Visé, maar rijdt deze van Barchon PAK 2 naar Liège.
Route via Aubin-Neufchâteau
- Op schooldagen rijdt in de ochtendspits één rit van Blegny naar Visé via Aubin-Neufchâteau.
- Op woensdag, mits een schooldag, rijden rond het middaguur twee ritten van Visé naar Blegny via Aubin-Neufchâteau.
- Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag, mits schooldagen, rijden in de middagspits twee ritten van Visé naar Blegny via Aubin-Neufchâteau.
- Het rondje door Aubin-Neufchâteau wordt altijd in dezelfde richting gereden.
Route
Halte | ||
Liège, Gare Léopold | ||
Liège, Rue de la Cité | ||
Liège, Église Saint-Pholien | ||
Liège, Rue Georges Simenon | ||
Liège, Place du Congrès | ||
Bressoux, Pont | ||
Bressoux, Quai du Roi Albert | ||
Liège, Quai du Barbou | ||
Liège, Rue Rassenfosse | ||
Bressoux, Grotte | ||
Jupille, Rue de Liège | ||
Jupille, Chapelle Momelette | ||
Jupille, Avenue Prévers | ||
Jupille, Interbrew | ||
Jupille, Rue Demeuse | ||
Jupille, Place Havart | ||
Jupille, Rue des Argilières | ||
Jupille, Rue Chafnay | ||
Jupille, Place Bodson | ||
Jupille, Chapelle Saint-Roch | ||
Jupille, Rue de Fléron | ||
Bellaire, Maison Communale | ||
Bellaire, Rue Louis | ||
Queue-de-Bois, École Communale | ||
Queue-de-Bois, Église | ||
Saive, Voie de la Hayette | ||
Saive, Voie du Trihay | ||
Saive, Rue Maître Jacques | ||
Saive, Église | ||
Saive, Vieux Château | ||
Saive, Chefneux | ||
Barchon, Rue de Tignée | ||
Barchon, Centre Commercial | ||
Barchon, PAK 2 | ||
Barchon, Centre Commercial | ||
Barchon, Carrefour | ||
Barchon, Fort | ||
Barchon, Route de Cerexhe | ||
Barchon, Booze | ||
Blegny, Rue Troisfontaines | ||
105px | Blegny, Calvaire | |
Blegny, Place | ||
Blegny, Rue du Vicinal | ||
Blegny, Chemin de la Waide | ||
Blegny, Usine Plastic Armé | ||
Mortier, Route de Trembleur | ||
Mortier, Rue Vieille Voie | ||
Mortier, Église | ||
Mortier, Rue Vieille Voie | ||
Mortier, Route de Trembleur | ||
Mortier, Vieux Mayeur | ||
Mortier, Monceau | ||
Mortier, El Nooz | ||
Mortier, Vieux Chemin | ||
Mortier, Chemin de Loneux | ||
Trembleur, Charbonnage | ||
Trembleur, Rue Richelette | ||
Trembleur, Route de Mortier | ||
Trembleur, Rue du Gibet | ||
Trembleur, Rue de Maroux | ||
Housse, Gymnase | ||
Housse, Maison Communale | ||
Saint-Rémy, Bouhouille | ||
Saint-Rémy, Église | ||
Feneur, Bas | ||
Feneur, Moulin Ruwet | ||
Feneur, Haut | ||
Feneur, Voie du Thier | ||
Julémont, Église | ||
Saint-André, La Haie | ||
Saint-André, Grise Pierre | ||
Saint-André, Chemin du Village | ||
Saint-André, Heusières | ||
Mortroux, Chemin du Voué | ||
Mortroux, Pont | ||
Mortroux, Brassines | ||
Aubin-Neufchâteau, Château | ||
Aubin-Neufchâteau, Fechereux Carrefour | ||
Aubin-Neufchâteau, Rue Marnières | ||
Aubin-Neufchâteau, Village | ||
Aubin-Neufchâteau, Rue du Vicinal 2 | ||
Aubin-Neufchâteau, Garage Baguette | ||
Aubin-Neufchâteau, Château | ||
Mortroux, Brassines | ||
Mortroux, Carrefour | ||
Dalhem, Chemin de Saint-André | ||
Dalhem, Avenue Albert 1er | ||
Dalhem, Wichet | ||
Dalhem, Château | ||
Dalhem, Pont de Bolland | ||
Dalhem, Route de Richelle | ||
Dalhem, Sur-le-Bois | ||
Dalhem, Cité Saint-Lambert | ||
Richelle, Cité | ||
Richelle, Rue de Housse | ||
Richelle, Centre | ||
Richelle, Le Tourne-Bride | ||
Argenteau, Chaussée d'Argenteau | ||
Argenteau, Parc à Containers | ||
Visé, Visé Pneus | ||
Visé, Porte de Souvré | ||
Visé, Hôtel de Ville | ||
Visé, Porte de Lorette | ||
Visé, Église | ||
Visé, Institut du Sacré-Cœur | ||
Visé, Place Reine Astrid | ||
Visé, Rue des Acacias | ||
Visé, Garage T.C.M. | ||
Visé, Place des Déportés |