Lijn 979 Hürth Hermülheim - Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 apr 2020 om 17:00
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 979 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | REVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro Scania Citywide |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond (werkdagen) | 1x/(2) uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Zondagavond | 0-1x/2 uur (tot 20:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 979 rijdt van Hürth Hermülheim via Brühl Heide, Erftstadt Liblar, Erftstadt Lechenich, Erftstadt Erp, Zülpich Weiler in der Ebene en Zülpich Rövenich naae Zülpich Bliesheim.
Dienstregeling
- In de spitsuren wordt 2x/uur gereden tussen Hürth Hermülheim en Lechenich Markt en 1x/uur tussen Lechenich Markt en Zülpich Adenauerplatz. In de ochtendspits zijn er extra ritten vanaf Zülpich en er valt een gat van twee uur in de ochtendspits richting Zülpich. In de daluren en tijdens de doordeweekse avonduren worden de frequentie verlaagd naar 1x/uur en 1x/2 uur respectievelijk. In de middagspits rijden twee toegevoegde ritten verder naar de halte Gladbacher Straße.
- In de ochtendspits rijdt één scholierenrit van Lechenich Markt via een versnelde route naar Badorf Schulzentrum. In de middaguren rijden drie ritten in de omgekeerde richting naar Weiler in der Ebene. Hierbij wordt via Bliesheim en Friesheim gereden.
- Op zaterdag wordt 1x/uur gereden tussen Hürth en Lechenich en 1x/2 uur tussen Lechenich en Zülpich. Op zaterdagavond worden ongeveer dezelfde frequenties gehanteerd, alleen rijden dan enkele ritten vanuit Hürth tot Erfstadt Bahnhof en rijdt slechts een enkele rit tussen Lechenich en Zülpich.
- Op zondag wordt 1x/2 uur gereden tussen Hürth en Lechenich.
- In de avonduren rijden geen ritten vanuit Zülpich, maar starten de ritten in Lechenich.
- De halte Rövenich Ort wordt door enkele scholierenritten doordeweeks bediend.
Route
Halte | ||
Hürth, Hermülheim | ||
Hürth, Fritz Räcke Straße | ||
Hürth, Sauerstoffwerk | ||
Hürth, Luxemburger Straße | ||
Hürth, Am dicken Stein | ||
Brühl, Heide Abzweig | ||
Brühl, Badorf Schulzentrum | ||
Brühl, Römerstraße/Arbeitsamt | ||
Brühl, Max Ernst Gymnasium | ||
Brühl, Grundschule | ||
Brühl, Heider Bergsee | ||
Brühl, Freiheitstraße | ||
Erftstadt, Liblarer See | ||
Erftstadt, Am Giezenbach | ||
Erftstadt, Rosenstraße | ||
Erftstadt, Marienplatz | ||
Erftstadt, Schloss Gracht | ||
Erftstadt, Bahnhofstraße | ||
Erftstadt, Heidebroichstraße | ||
Erftstadt, Am Vogelsang | ||
Erftstadt, Bahnhof | ||
Erftstadt, Am Vogelsang | ||
Erftstadt, Schlunkweg | ||
Erftstadt, Heidebroichstraße | ||
Erftstadt, Theodor Heuss Straße | ||
Erftstadt, ErftstadtCenter | ||
Erftstadt, Schloss Buschfeld | ||
Erftstadt, Merowingerstraße | ||
Erftstadt, Linde | ||
Erftstadt, Bliesheim Markt | ||
Erftstadt, Karolingerstraße | ||
Erftstadt, Wirtschaftspark | ||
Erftstadt, An der Patria | ||
Erftstadt, Frauenthal | ||
Erftstadt, Lechenich P+R | ||
Erftstadt, Kölner Ring | ||
Erftstadt, Bonner Straße | ||
Erftstadt, Lechenich Markt | ||
Erftstadt, Nikolaus Ehlen Straße | ||
Erftstadt, Ahrem Ort | ||
Erftstadt, Haus Loosen | ||
Erftstadt, Niederweg | ||
Erftstadt, Friesheim Kirche | ||
Erftstadt, Weiße Burg | ||
Erftstadt, Am Welschbach | ||
Erftstadt, Steinfelder Straße | ||
Erftstadt, Gladbacher Straße | ||
Zülpich, Weiler in der Ebene | ||
Zülpich, Marienholz | ||
Zülpich, Rövenich Ort | ||
Zülpich, Rövenich Abzweig | ||
Zülpich, Abzweig Bahnhof | ||
Zülpich, Friedhof | ||
Zülpich, Frankengraben | ||
Zülpich, Münstertor/Zentrum | ||
Zülpich, Adenauerplatz/Schulzentrum |
Geschiedenis
Op 15 december 2019 werd het eindpunt in Zülpich verlegd van de halte Am Silberberg naar de halte Adenauerplatz dat voorheen alleen door enkele scholierenritten werd bediend. In de middagspits werden enkele extra ritten verlengd naar de halte Gladbacher Straße en werd het eindpunt voor de scholierenritten in Brühl verplaatst van de halte Karl Schiller Berufskolleg naar Badorf Schulzentrum. Tevens werd de halte Adenauerplatz hernoemd in Adenauerplatz/Schulzentrum, de halte Münstertor in Münstertor/Zentrum en de halte Rövenich in Rövenich Ort.
Halte | ||
Zülpich, Weiler in der Ebene | ||
Zülpich, Marienholz | ||
Zülpich, Rövenich Abzweig | ||
Zülpich, Abzweig Bahnhof | ||
Zülpich, Friedhof | ||
Zülpich, Post | ||
Zülpich, Am Silberberg |