Lijn 139N Amsterdam Leidseplein - Laren Brink
Voormalige nachtbuslijn 139N | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio's | Amsterdam, Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m 29 augustus 1998 |
Voorganger(s) | 139N |
Opvolger(s) | 138N |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 139N reed van Amsterdam via Diemen, Muiden, Weesp en Hilversum naar Laren.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Tropenmuseum | ||
Amsterdam, Hugo de Vrieslaan | ||
Amsterdam, Kruislaan | ||
Diemen, Hartveldseweg | ||
Muiden, Brandweerkazerne | ||
↓ | Weesp, Station | |
Weesp, Blokland | ||
↓ | Hilversum, Station | |
Hilversum, Groest | ||
Laren, Brink |
Geschiedenis
Op 1 juni 1997 werden meer plaatsen in 't Gooi opgenomen in het nachtnet. Onder het lijnnummer 139N ging in de nacht van zaterdag op zondag 1x per uur een nachtbus rijden van Amsterdam naar o.a. Diemen, Weesp, Hilversum en Laren.