Lijn 533 Eitorf, Bahnhof - Rankenhohn
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 12 apr 2020 om 17:02 (Regenmaker heeft de pagina Lijn 533 Eitorf Bahnhof - Rankenhohn Grengel hernoemd naar Lijn 533 Eitorf, Bahnhof - Rankenhohn zonder een doorverwijzing achter te laten)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 533 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RSVG |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | 1x/2 uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 533 rijdt van Eitorf Mitte via Halft, Köttingen, Rottersbach, Rankenhohn en Bohlscheid terug naar Eitorf Mitte.
Dienstregeling
- Alleen in de ochtendspits en doordeweeks tussen 13:00 en 16:00 uur buiten de vakanties rijden enkele vaste ritten ten behoeve van de scholieren.
Route
Halte | ||
Eitorf, Bahnhof | ||
Eitorf, Brückenstraße | ||
Eitorf, Schulzentrum | ||
Eitorf, Kelters | ||
Eitorf, Niederbohlscheid | ||
Eitorf, Oberbohlscheid Alte Schule | ||
Eitorf, Oberbohlscheid | ||
Eitorf, Grengel | ||
Eitorf, Probach | ||
Eitorf, Baleroth Abzweig | ||
Eitorf, Halft | ||
Eitorf, Kehlenbach Abzweig | ||
Eitorf, Köttingen | ||
Eitorf, Niederottersbach | ||
Eitorf, Oberottersbach | ||
Eitorf, Lüttershausen Abzweig | ||
Eitorf, Kreisfeld | ||
Eitorf, Rankenhohn Abzweig | ||
Eitorf, Rankenhohn | ||