Voormalige buslijn 33
|
Vervoerder(s) |
OAD
|
Lijnsoort |
Streekbus
|
Materieel |
Onbekend
|
Periode |
1981-1982
|
|
Frequenties
|
Spits |
1x/uur
|
Dal |
1x/uur
|
Avond |
1x/uur
|
Zaterdag |
1x/uur
|
Zondag |
1 ochtendrit, 's middags 1x/uur
|
Lijn 33 reed van Bathmen via Deventer en Schalkhaar naar Heeten.
Route
|
Halte
|
|
Bathmen, Larenseweg |
|
|
Bathmen, Vegerinklaan |
|
|
Bathmen, 't Dijkhuis |
|
|
Bathmen, Polakstraat |
|
|
Bathmen, Enklaan |
|
|
Bathmen, Starink |
|
|
Bathmen, Peppelerdijk |
|
|
Bathmen, Bannink |
|
|
Bathmen, Huize Salland |
|
|
Bathmen, Stationsweg |
|
|
Deventer, Holterweg/Blauwenoordsweg |
|
|
Deventer, Amstellaan/Snipperlingsdijk |
|
|
Deventer, Henri Dunantlaan/Rielerweg |
|
|
Deventer, Brinkgreverweg/Tesschenmacherstraat |
|
|
Deventer, Brinkgreverweg/Ceintuurbaan |
|
|
Deventer, Brinkgreverweg/Beestenmarkt |
|
|
Deventer, Station NS |
|
|
Deventer, Brinkgreverweg/Beestenmarkt |
|
|
Deventer, Brinkgreverweg/Bleekstraat |
|
|
Deventer, Brinkgreverweg/Veenweg |
|
|
Deventer, Brinkgreverweg/Tesschenmacherstraat |
|
|
Deventer, Boerhaavelaan/Van Olde Nielstraat |
|
|
Deventer, Boerhaavelaan/Koningin Wilhelminalaan |
|
|
Deventer, Boerhaavelaan/Wezenland |
|
|
Schalkhaar, Gemeentehuis |
|
|
Schalkhaar, Smidsweg |
|
|
Schalkhaar, Lindeboomsweg |
|
|
Schalkhaar, Lindehof |
|
|
Schalkhaar, Kazerne |
|
|
Zandbelt, Pol |
|
|
Zandbelt, Spikker |
|
|
Zandbelt, Zandbelt |
|
|
Zandbelt, 't Reterink |
|
|
Strunk, Militair Complex |
|
|
Strunk, Zwartjes |
|
|
Strunk, Zonnebergerdijk |
|
|
Heeten, De Smid |
|
|
Heeten, Dorpsplein |
|