Lijn Oss, Centraal Station - Ruwaard
Buslijn Wijkbus Oss | |
Vervoerder(s) | Stichting Wijkbus Oss |
Concessie | Niet concessiegebonden |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Oss |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
De Wijkbus van Oss rijdt van station Oss een lusroute via het Bernhoven Ziekenhuis naar Zuid en Ruwaard en weer via het Ziekenhuis terug naar het station.
Dienstregeling
- Doordeweeks worden er tien ritten in een uursfreqentie gereden. Op zaterdag vervallen de eerste en laatste rit.
- De OV-chipkaart is niet geldig op deze lijn. Er kan alleen gebruikt van gemaakt worden, als men in het bezit is van een gebruikerspas. Een kaartje kost €1,20.
Route
Halte | ||
↓ | Oss, Centraal Station | |
Oss, Raadhuislaan | ||
Oss, Lievekamp | ||
Oss, Kortfoortstraat | ||
Oss, Bernhoven (Poli) | ||
Oss, Joost van den Vondellaan | ||
Oss, Tollenstraat | ||
Oss, Da Costastraat | ||
Oss, Heihoeksingel | ||
Oss, Heihoek | ||
Oss, Kempenaerstraat | ||
Oss, Bilderdijk | ||
Oss, Schaepmanlaan | ||
Oss, Sterrebos | ||
Oss, Vivaldistraat | ||
Oss, Wagenaarstraat | ||
Oss, Sibeliuspark | ||
Oss, Van Anrooijstraat | ||
Oss, Bernhoven (Poli) | ||
Oss, Monseigneur van den Boerpark | ||
Oss, Molenstraat | ||
Oss, Walstraat | ||
↓ | Oss, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 ging een nieuwe concessie Oost-Brabant van start. Vanwege de (zeer) magere bezetting werd de Stadsdienst opgeheven. De Gemeente Oss is toen met dit project gestart. In 2016 stopte Van Driel met deze uitvoering en werd een aparte stichting opgericht, die in elk geval tot en met 2020 blijft rijden.