Lijn 483 Gennep Busstation - Nijmegen Wedren
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 29 jun 2010 om 12:56
Buslijn 483 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | Vierdaagse 2009, 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 483 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars. Hij rijdt van Gennep via Ottersum, Milsbeek, Plasmolen, Mook en Malden naar Nijmegen.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.20, 04.20 en 05.20
Route
Halte | ||
Gennep, Busstation | ||
Gennep, Wilhelminaplein | ||
Gennep, Zuid-Oostwal | ||
Gennep, Niersbrug | ||
Ottersum, Ottersumseweg | ||
Ottersum, De Drie Kronen | ||
Milsbeek, Milsbeek Zuid | ||
Milsbeek, Rijksweg / Kerkstraat | ||
Milsbeek, Oude Baan | ||
Milsbeek, Helweg | ||
Plasmolen, Rijksweg / Witteweg | ||
Plasmolen, Swaere Noodt | ||
Mook, Cuijksesteeg | ||
Mook, Gemeentehuis | ||
Mook, Rijksweg / Veldweg | ||
Molenhoek, Rijksweg | ||
Heumen, Sluisweg | ||
Malden, Rijksweg / Grote Loef | ||
Malden, Groesbeekseweg | ||
Malden, Kloosterstraat | ||
Malden, Grootveldschelaan | ||
Malden, Rijksweg / Intratuin | ||
Malden, Sportpark Union | ||
Nijmegen, Scheidingsweg | ||
Nijmegen, Sint Annastraat / Heiweg | ||
Nijmegen, Tandheelkunde | ||
Nijmegen, UMC / Sint Radboud | ||
Nijmegen, Sint Annamolen | ||
Nijmegen, Groenestraat | ||
Nijmegen, Dr. J. Berendsstraat | ||
Nijmegen, De Vereeniging |