Lijn 406 Nijmegen, Station Dukenburg - Wedren
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 29 jun 2010 om 12:20
Buslijn 406 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Vierdaagsebus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | Vierdaagse 2009, 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 406 is een vroege Vierdaagsebus en is speciaal bedoeld voor wandelaars. Hij rijdt van Brabantse Poort naar het centrum.
Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale Blarenpas. Deze lijn vertrekt om 03.31, 04.31 en 05.31 vanaf de Brabantse Poort.
Route
Halte | ||
Nijmegen, Brabantse Poort | ||
Nijmegen, Zwanenveld / 10e Straat | ||
Nijmegen, Zwanenveld / 12e Straat | ||
Nijmegen, Lankforst / 16e Straat | ||
Nijmegen, Lankforst / 14e Straat | ||
Nijmegen, De Orangerie | ||
Nijmegen, Malvert / 13e Straat | ||
Nijmegen, Van Boetbergweg | ||
Nijmegen, Hatert-Centrum | ||
Nijmegen, Hatertseweg / Grootstalselaan | ||
Nijmegen, Kamerlingh Onnesstraat | ||
Nijmegen, Krekelstraat | ||
Nijmegen, Meentstraat | ||
Nijmegen, Groenestraat | ||
Nijmegen, Dr. J. Berendstraat | ||
Nijmegen, De Vereeniging |