Lijn 637 Bonn, Robert-Schuman-Platz - Marienforster Steinweg
Voormalige buslijn 637 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Periode | ... t/m 27 augustus 2019 |
Opvolger(s) | 637, 638 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 637 reed van Bonn Hochkreuz via Plittersdorf en Bad Godesberg naar Alt Godesberg.
Dienstregeling
- Na circa 20:30 uur werd als belbus gereden.
- In combinatie met lijn 638 werd op een gedeelte van de route een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bonn, Robert Schuman Platz | ||
Bonn, Langer Grabenweg | ||
Bonn, Brandenburger Straße | ||
Bonn, Deutsches Forschungsgemeinschaft | ||
Bonn, Hochkreuz | ||
Bonn, Hindenburgallee | ||
Bonn, Gotenstraße | ||
Bonn, Nicolaus Cusanus Gymnasium | ||
Bonn, Plittersdorf Mitte | ||
Bonn, Denglerstraße | ||
Bonn, Otto Kühne Schule | ||
Bonn, Kronprinzenstraße | ||
Bonn, Bad Godesberg Bahnhof/Rheinallee | ||
↑ | Bonn, Bad Godesberg Bahnhof/Löbestraße | |
Bonn, Moltkestraße | ||
Bonn, Koblenzer Straße | ||
Bonn, Am Kurpark | ||
Bonn, Brunnenallee | ||
Bonn, Aloisiuskolleg | ||
Bonn, Petersbergstraße | ||
Bonn, Marienforster Steinweg |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2019 kwam het traject tussen het Robert Schuman Platz en Bad Godesberg te vervallen, dit werd gecompenseerd door een frequentieverhoging op lijn 638. Lijn 637 ging voortaan vanaf Bad Godesberg een ronde via Alt Godesberg en Muffendorf rijden waarbij enkele nieuwe haltes in gebruik werden genomen. Bovendien werd hiermee een gedeelte van de route van lijn 638 overgenomen.