Lijn 636 Bonn Konrad-Adenauer-Platz - Sankt Augustin Hangelar Ost
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 636 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur (deels belbus) |
Avond (weekend) | 1x/uur (deels belbus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (deels belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 636 rijdt van Bonn Beuel via Küdinghoven, Ramersdorf, Holtorf, Gielgen en Hoholz naar Hangelar Ost.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt de frequentie na circa 20:30 uur verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
- Op zondag tijdens de vroege ochtend en gedurende de late avonduren wordt als belbus gereden.
Route
Halte | ||
Bonn, Konrad Adenauer Platz | ||
Bonn, Beuel Rathaus | ||
Bonn, Doktor Weis Platz | ||
Bonn, Beueler Bahnhofsplatz | ||
Bonn, Beuel Krankenhaus | ||
Bonn, Beuel Hallenbad | ||
Bonn, Beuel Bahnhof | ||
Bonn, Königswinterer Straße | ||
Bonn, Maarstraße | ||
Bonn, Broichstraße | ||
Bonn, Forstweg | ||
Bonn, Küdinghoven Kirche | ||
Bonn, Samansstraße | ||
Bonn, Mehlemstraße | ||
Bonn, Ramersdorf | ||
Bonn, Oberkasseler Straße | ||
Bonn, Am Waldrand | ||
Bonn, Bleibtreustraße | ||
Bonn, Niederholtorf Mitte | ||
Bonn, Niederholtorf Kirche | ||
Bonn, Oberholtorf | ||
Bonn, Ungarten | ||
Bonn, Ettenhausen | ||
Bonn, Friedhof Om Berg | ||
Bonn, Gielgen | ||
Bonn, Friedhof Om Berg | ||
Bonn, Pützhecke | ||
Bonn, Hoholz Mitte | ||
Bonn, Kleinfeldstraße | ||
Bonn, Schloss Birlinghoven | ||
Hangelar, B56 | ||
Hangelar, Lindenstraße | ||
Hangelar, Ost |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 verviel de halte Löwenburgstraße.