Lijn 14/8 Tailles Pisserotte - Hébronval Ecole
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 14/8 in België | |
Vervoerder(s) | Transports Penning i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 januari 2016 |
Voorganger(s) | 14/8 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 14/8 rijdt van Tailles naar Hébronval.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt de rit van Tailles naar Hébronval (1e kolom).
- Op woensdagmiddag rijdt de rit van Manhay naar Fraiture en op overige dagen van Regné naar Fraiture en rijdt dan een kortere route.
Route
Halte | ||
↓ | Manhay, Athénée | |
Manhay, Route de Vaux-Chavanne | ||
Manhay, Chemin de Giveur | ||
Manhay, Bellaire | ||
Fraiture, Baraque | ||
Fraiture, N89 | ||
↓ | Regné, Ecole Primaire | |
70px | Regné, Ecole Gardienne | |
Hébronval, Pousseroux | ||
Hébronval, Route de Regné | ||
Hébronval, Route de Bihain | ||
Hébronval, Ecole | ||
Ottre, Route de Bihain | ||
Ottre, Centre | ||
Ottre, Eglise | ||
Ottre, Centre | ||
Ottre, Route de Bihain | ||
Hébronval, Route de Bihain | ||
Bihain, Rue des Minières | ||
Bihain, Centre | ||
Bihain, Eglise | ||
Petites-Tailles, Centre | ||
Petites-Tailles, Route de Bihain | ||
↓ | Tailles, Pisserotte | |
Tailles, Coullée | ||
Tailles, Route de Chabrehez | ||
Tailles, Eglise | ||
Censes, Route de Colas 7 | ||
Colas, Centre | ||
70px | Tailles, Route de Colas 9 | |
Tailles, Coullée | ||
Tailles, Pisserotte | ||
Petites-Tailles, Domaine de Casseroles | ||
Tailles, Route de Chabrehez 15 | ||
Tailles, Eglise | ||
Tailles, Chapelle | ||
Chabrehez, Moulin | ||
Chabrehez, Centre | ||
Chabrehez, Poteau | ||
70px | Fraiture, Baraque | |
Fraiture, Saint-Hilaire | ||
↓ | Fraiture, Eglise | |
Fraiture, N89 | ||
Regné, Ecole Primaire | ||
Regné, Ecole Gardienne | ||
Hébronval, Pousseroux | ||
Hébronval, Route de Regné | ||
Hébronval, Route de Bihain | ||
↓ | Hébronval, Ecole |
Geschiedenis
Op 1 januari 2016 werd de route van lijn 14/8 aangepast. Voortaan wordt zowel 's ochtends als 's middags de route in dezelfde richting gereden.