Lijn 285 Neuville-en-Condroz Domaine - Flône Abbaye
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 285 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2015 |
Voorganger(s) | 85b |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 285 rijdt van Neuville-en-Condroz via Saint-Severin, Clermont-Sous-Huy, Hermalle-Sous-Huy, Amay, Flône, Saint-Georges, Engis en Stockay naar Flône.
Dienstregeling
- De woensdagmiddagrit rijdt niet via Nandrin en Scry.
Route
Halte | ||
Neuville-en-Condroz, Domaine | ||
Rotheux-Rimière, Rue du Château d'Eau | ||
Saint-Severin, La Tolle | ||
Saint-Severin, Route du Village | ||
Saint-Severin, Petit-Fraineux | ||
Saint-Severin, Saint-Lambert Fontaine | ||
Yernée-Fraineux, Pharmacie | ||
Tinlot, Carrefour | ||
Abée, Chapelle | ||
Scry, Rue de Dinant 52 | ||
Scry, Chapelle | ||
Scry, Eglise | ||
Scry, Centre de Réadaption | ||
Scry, Bois Goreux | ||
Nandrin, Quatre Bras | ||
Yernée-Fraineux, Pharmacie | ||
Saint-Severin, St. Lambert-Fontaine | ||
Saint-Severin, Petit-Fraineux | ||
Saint-Severin, Route du Village | ||
Saint-Severin, Maison des Jeunes | ||
Saint-Severin, Eglise | ||
Saint-Severin, Rue des Houssales 36 | ||
Clermont-Sous-Huy, Magnery | ||
Clermont-Sous-Huy, Aux Houx | ||
Clermont-Sous-Huy, Fagnet | ||
Clermont-Sous-Huy, Poudrerie | ||
Clermont-Sous-Huy, Gendarmerie | ||
Hermalle-Sous-Huy, Roua | ||
Hermalle-Sous-Huy, Cité | ||
Hermalle-Sous-Huy, Tilleul | ||
Hermalle-Sous-Huy, Place | ||
Hermalle-Sous-Huy, Ronheux | ||
Hermalle-Sous-Huy, Sart-Lombard | ||
Ombret-Rawsa, Limet | ||
Ombret-Rawsa, Village | ||
Amay, Rue des Cerisiers | ||
Amay, Rue de la Cloche | ||
Amay, Maison Communale | ||
Amay, Rue des Fraisiers | ||
Amay, Rue Haute | ||
Flône, Abbaye | ||
Hermalle-Sous-Huy, Pont | ||
Hermalle-Sous-Huy, Gare | ||
Saint-Georges, Rue Mallieue 111 | ||
Saint-Georges, Rue Mallieue 172 | ||
Saint-Georges, La Mallieue | ||
Saint-Georges, Surface | ||
Engis, Rue de l'Industrie | ||
Engis, Pont | ||
Engis, Rue de la Croix Rouge | ||
Engis, Gendarmerie | ||
Chokier, Basses Awirs | ||
Awirs, Villas | ||
Awirs, Carrières | ||
Awirs, Eglise | ||
Awirs, Rue du Palais | ||
Awirs, Rue F. Begon | ||
Awirs, Grimont | ||
Awirs, Carrières | ||
Awirs, Villas | ||
Chokier, Basses Awirs | ||
Engis, Gendarmerie | ||
Engis, Rue de la Croix Rouge | ||
Engis, Maison Communale | ||
Engis, Ecoles | ||
Engis, Sentier de l'Ecole | ||
Engis, Nouvelle Route 42 | ||
Engis, Nouvelle Route 101 | ||
Engis, Thier Oulet (Hardémont) | ||
Engis, Nouvelle Route 183 | ||
Stockay, Orangerie | ||
Stockay, Château de Warfusée | ||
Stockay, Athénée | ||
Stockay, Ecole Primaire | ||
Saint-Georges, Rue Colombière | ||
Stockay, Athénée | ||
Stockay, Boulevard des Combattants | ||
Stockay, Place Douffet | ||
Stockay, Place A. Renard | ||
Stockay, Rue de la Bourse 83 | ||
Stockay, Rue de la Bourse 135 | ||
Stockay, Rue de la Kérité | ||
Flône, Abbaye |
Geschiedenis
Op 1 september 2015 werden enkele lijnnummer in de entiteit Liège-Verviers gewijzigd, waardoor het voor de reiziger makkelijker werd om het lijnnummer te onthouden, omdat de achtervoegsel zoals a of / verdwenen. Het oude lijnnummer 85b werd gewijzigd naar 285.
Op een onbekend moment is de overstap bij de middagritten vervallen en werd weer doorgaand gereden, mogelijk vanaf 1 september 2016.