Lijn 69 Alsdorf Denkmalplatz - Herzogenrath Bahnhof
Voormalige buslijn 69 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Taeter |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 11 juni 2016 |
Opvolger(s) | 69 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 69 reed van Alsdorf via Busch, Noppenberg en Bierstraß naar Herzogenrath.
Dienstregeling
- Doordeweeks overdag werd 2x/uur gereden tussen Herzogenrath en Alsdorf Denkmalplatz (niet via Busch).
- In de avonduren en het weekend werd via Busch gereden. De ritten vanuit Herzogenrath eindigden dan te Alsdorf Annaparkt.
- Enkele ritten reden via Noppenberg Ort.
Route
Halte | ||
Alsdorf, Denkmalplatz | ||
Alsdorf, Anna I | ||
Alsdorf, Annapark | ||
Alsdorf, Anna I | ||
Alsdorf, Denkmalplatz | ||
Alsdorf, Übacher Weg | ||
Alsdorf, Martinstraße | ||
Alsdorf, Lindenplatz | ||
Alsdorf, Herzogenrather Straße | ||
Busch, Anna II | ||
Busch, Bahnhof | ||
Busch, Kirche | ||
Busch, Mittelplatz | ||
Busch, Kirche | ||
Zopp, Zopp | ||
Noppenberg, Noppenberg | ||
Noppenberg, Ort | ||
Noppenberg, Ruif | ||
Noppenberg, Nordstern | ||
Bierstraß, Schule | ||
Bierstraß, Bierstraß | ||
Bierstraß, Anfang | ||
Herzogenrath, Rathaus | ||
Herzogenrath, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 12 juni 2016 werd de basis halfsuurdienst doordeweeks omgezet naar een uursdienst door de verhoogde frequentie van de trein tussen Alsdorf en Herzogenrath. In de ochtendspits bleef de halfuursdienst wel grotendeels van kracht. Ook verviel het traject tussen Denkmalplatz en Annapark.