Lijn 10 Groningen, Bakboordswal/Sloep - Hoofdstation
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | oa. CSA |
Periode | iig. 27 mei 1990 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 4-6x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 4-6x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Lijn 10 reed van de wijk Lewenborg via de Grote Markt naar het Hoofdtstation.
Dienstregeling
- Er werden op de koopavonden (donderdag) enkele extra ritten gereden tussen Lewenborg en de Grote Markt.
- Verder eindigden de laatste twee ritten ook op de Grote Markt alle dagen van de week.
Route
Halte | ||
Groningen, Bakboordswal/Sloep | ||
Groningen, Bakboordswel/Baken | ||
Groningen, Lijzijde/Kajuit | ||
Groningen, Lijzijde/Het Want | ||
Groningen, Loefzijde/Ra | ||
Groningen, Loefzijde/Toplicht | ||
Groningen, Loefzijde/Bakboordswal | ||
Groningen, Kliuverboom/Sportpark | ||
Groningen, Oosterhamriksbaan/Streekschool | ||
Groningen, Oosterhamriksbaan/Oliemuldersbrug | ||
Groningen, Oosterhamriksbaan/Zaagmuldersbrug | ||
Groningen, Wouter van Doeverenplein/Antonius Deusinglaan | ||
Groningen, W.A. Scholtenstraat/Oostersingel | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Hoofdstation |