Lijn 162 Oud-Beijerland Debussyring - Zuid-Beijerland Gravin Sabinastraat
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 18 feb 2009 om 23:05 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=162 |vervoerder=Arriva |concessie=Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |materieel=Mercedes Sprinter City |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequen...)
Buslijn 162 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 162 rijdt vanaf halte Sportlaan in Oud-Beijerland via Oud-Beijerland, Nieuw-Beijerland en Zuidzijde naar Zuid-Beijerland. In de avonduren en op zondag is lijn 162 een belbus en vertrekt deze lijn vanaf halte Zinkweg in Oud-Beijerland. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt in opdracht van Arriva gereden door TCR.