Lijn R13 Ostbevern Wischhausstraße - Münster Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 apr 2019 om 08:41
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn R13 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Westfalenbus |
Concessie | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/(2) uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur (tot 20:30) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn R13 rijdt van Ostbevern via Westbevern, Telgte en Münster Mauritz Nord naar Münster Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Uitsluitend in de spitsuren en op zondag wordt gereden tussen Telgte en Münster.
- In de ochtendspits buiten de vakanties rijden diverse extra ritten. Deze kunnen een afwijkende route hebben.
- Doordeweeks rijden enkele ritten in de spits via de Hans Geiger Straße.
- Op zaterdag wordt na 14:00 uur de frequentie verlaagd van 1x/uur naar 1x/2 uur.
- Op zondag wordt richting Ostbevern niet gereden via de halte Bahnhof Süd. Ook enkele ritten in de spits doen dit niet.
Route
Halte | ||
Ostbevern, Wischhaustraße | ||
Ostbevern, Lienener Damm | ||
Ostbevern, Buchenstraße | ||
Ostbevern, Kirche | ||
Ostbevern, Jäger | ||
Westbevern, Schulze Osthoff | ||
Westbevern, Kirche | ||
Westbevern, Mersch | ||
Telgte, Brandhove | ||
Telgte, Westbeverner Straße | ||
Telgte, Rathaus/Baßfeld | ||
Telgte, Johannes Kepler Weg | ||
Telgte, Bahnhof Süd | ||
Telgte, Orkotten | ||
Telgte, Münstertor | ||
Telgte, Bahnhof Nord | ||
Telgte, Winkhaus | ||
Telgte, Hans Geiger Straße | ||
Telgte, Kiebitzpohl Süd | ||
Telgte, Sankt Rochus Hospital | ||
Telgte, Jägerhaus | ||
Münster, Körberheide | ||
Münster, Alter Mühlenweg | ||
Münster, Pleistermühlenweg | ||
Münster, Sankt Mauritz | ||
Münster, Pulverschuppen | ||
Münster, Emsstraße | ||
Münster, Danziger Freiheit | ||
Münster, Albertstraße | ||
Münster, Dechaneistraße | ||
Münster, Hohenzollernring/Finanzgericht | ||
Münster, Sankt Franziskus Hospital | ||
Münster, Hansa Berufskolleg | ||
Münster, Sophienstraße | ||
Münster, Sternstraße | ||
Münster, Bremer Platz | ||
Münster, Servatiiplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2017 werden de vijf verkeersverbonden in Westfalen samengevoegd tot één tariefverbond met de naam Westfalen Tarif.