Lijn 146 Huy Place Lebeau - Antheit Champia
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 146 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 5x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 146 rijdt van Huy via Statte en Wanze naar Antheit.
Dienstregeling
- Van maandag t/m zaterdag overdag wordt op enkele drukke momenten van/naar station Huy gereden
- In het weekeinde wordt een zeer onregelmatige dienstregeling gereden.
Route
Halte | ||
Huy, Gare | ||
Huy, Poste | ||
Huy, Place Lebeau | ||
Huy, Ecole Technique | ||
Huy, Rue Neuve | ||
Huy, Porte des Aveugles | ||
Statte, Eglise | ||
Statte, Sous les Roches | ||
Wanze, Chaussée de Wavre | ||
Antheit, Rue A. Dony | ||
Antheit, Rue E. Gillot | ||
Antheit, Maison Dieu | ||
Antheit, Rue Mâles Vignes | ||
Antheit, Rue J. Jaures | ||
Antheit, Rue Rorive | ||
Antheit, Rue Hachelette | ||
Antheit, Rue de l'Abbaye | ||
Antheit, Pharmacie | ||
Antheit, Monument | ||
Antheit, Rue L. Fontaine | ||
Antheit, Champia |