Treinserie 4700 (1989/1990)
Treinserie 4700 in 1989/1990
| |
---|---|
Traject | Amsterdam CS - Alkmaar |
Vervoerder | NS |
Dienstregeling | 1989/1990 |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Stoptrein |
Frequentie | 2x/uur |
Opmerkingen | - |
Treinserie 4700 was in NS-dienstregeling 1989/1990 de stoptrein tussen Amsterdam CS en Alkmaar. Deze route werd tussen Amsterdam en Uitgeest in de spits versterkt door de serie 14700
Station | ||
Amsterdam CS | ||
Amsterdam Sloterdijk | ||
Zaandam | ||
Koog Bloemwijk | ||
Koog-Zaandijk | ||
Wormerveer | ||
Krommenie-Assendelft | ||
Uitgeest | ||
Castricum | ||
Heiloo | ||
Alkmaar |
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Categorieën:
- Voormalige treinserie
- Treinserie 4700
- Dienstregeling 1989/1990
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amsterdam Sloterdijk
- Station Zaandam
- Station Koog aan de Zaan
- Station Zaandijk Zaanse Schans
- Station Wormerveer
- Station Krommenie-Assendelft
- Station Uitgeest
- Station Castricum
- Station Heiloo
- Station Alkmaar
- Dienstregeling Staatslijn K