Lijn 130 Stellendam Busstation - Rotterdam Zuidplein
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 15 feb 2009 om 23:38 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=130 |vervoerder=Arriva |concessie=Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |materieel=Ambassador |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/u...)
Buslijn 130 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur (vanaf 13.00 uur) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 130 rijdt het busstation in Stellendam via Melissant, Dirksland, Sommelsdijk, Middelharnis, Oude Tonge en busstation Heinenoord naar het Zuidplein in Rotterdam. Op het trajectdeel Stellendam - Middelharnis wordt uitsluitend in de spitsuren gereden. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt gereden door Arriva.