Lijn 92 Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein (2007-2018)
Buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Wright Commander, Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 92 rijdt vanaf het centraal station in Dordrecht via Zwijndrecht, H.I. Ambacht en Rijsoord naar het Zuidplein in Rotterdam. Deze lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva. Op zaterdagavond en zondag wordt een taxibusje ingezet.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Centrum | ||
Dordrecht, Stadskantoor | ||
Dordrecht, Maasplaza | ||
Dordrecht, Dokweg | ||
Dordrecht, Weeskinderendijk Beneden | ||
Zwijndrecht, Station | ||
Zwijndrecht, Koninginneweg | ||
Zwijndrecht, Beatrixstraat | ||
Zwijndrecht, Beneluxlaan | ||
Zwijndrecht, Bouquet | ||
H.I. Ambacht, Laan van Welhorst | ||
H.I. Ambacht, Gezondheidscentrum | ||
H.I. Ambacht, Appelgaarde | ||
H.I. Ambacht, Van Renesseborch | ||
H.I. Ambacht, Van Kijfhoekstraat | ||
H.I. Ambacht, Antoniuslaan | ||
H.I. Ambacht, Zwembad | ||
H.I. Ambacht, Avelingen | ||
H.I. Ambacht, Schutse | ||
H.I. Ambacht, Banckertplein | ||
H.I. Ambacht, Nibbelinkstraat | ||
H.I. Ambacht, Begraafplaats | ||
Rijsoord, 't Wapen van Rijsoord | ||
Rijsoord, Mauritsweg | ||
Rijsoord, De Beuken | ||
Rijsoord, Lagendijk | ||
Rijsoord, 't Zwaantje | ||
Rijsoord, Peuterspeelzaal | ||
Rijsoord, Voorweg | ||
Rijsoord, Melkhuisje | ||
Rotterdam, Reijerwaard | ||
Rotterdam, Molgerdijk | ||
Rotterdam, Lombardijen Station | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |