Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
< Gebruiker:Regenmaker
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 nov 2018 om 01:37
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Verkehrsverbund Rhein-Sieg
- Kreisfreie Stadt Bonn
- Kreis Euskirchen
- Oberbergischer Kreis
- Kreisfreie Stadt Leverkusen
- Kreisfreie Stadt Köln
- Rheinisch Bergischer Kreis
- Rhein Erft Kreis
- Rhein Sieg Kreis
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 826 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Schäfer |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (deels vast) |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (deels vast) |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 826 rijdt van Mechernich via Bergheim, Lorbach en Kallmuth naar Kalenberg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één scholierenrit van Kall naar Merchenich en in de middaguren rijden twee ritten in de omgekeerde richting.
In de vakanties en wanneer geen scholierenritten rijden wordt 1x/uur als belbus gereden tussen Merchenich en Kalenberg.
- Op zaterdag na 14:00 uur gaat de frequentie omlaag van 1x/uur naar 1x/2 uur.
Route
Halte | ||
Mechernich, Bahnhof | ||
Mechernich, Röntgeninstitut | ||
Mechernich, Stiftsweg | ||
Mechernich, Feytal | ||
Mechernich, Vierwege | ||
Mechernich, Heerstraße | ||
Mechernich, Rathergasse | ||
Breitenbenden, Breitenbenden | ||
Vussem, Post | ||
Vussem, Schule | ||
Dottel, Dottel | ||
Keldenich, Kirche | ||
Kall, Bahnhof | ||
Kall, In der Laach | ||
Bergheim, Feuerwehr | ||
Lorbach, Lorbach | ||
Kallmuth, Friedhof | ||
Kallmuth, Kaller Str | ||
Kalenberg, Westschachtstraße | ||
Kalenberg, Kalenberg |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "828" krijgt voorrang voor de sortering "826".
Belbuslijn 828 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (deels vast) |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (deels vast) |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 0-1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 828 rijdt van Bad Münstereifel via Rodert, Scheuerheck, Holzem, Lethert, Effelsberg, Holzem, Scheuerheck, Wald, Houverath, Lanzerath en Maulbach naar Scheuren.
Dienstregeling
- In de ochtendspits en gedurende de middaguren rijden er verschillende scholierenritten. Deze ritten bedienen diverse alternatieve routevarianten.
- In de vakanties en wanneer er geen scholierenritten rijden wordt 1x/uur als belbus gereden. Ongeveer de helft van de ritten rijdt via Rodert.
- Op zaterdag na 14:00 uur en op zondag gaat de frequentie omlaag van 1x/uur naar 1x/2 uur. Alle ritten bedienen dan de haltes in Rodert.
- In de avonduren wordt alleen van Bad Münstereifel naar Scheuren gereden met een frequentie van ongeveer 1x/2 uur.
Route
Belbusroute
Halte | ||
Bad Münstereifel, Rathaus | ||
Bad Münstereifel, Gewerbegebiet/Ärztehaus | ||
Bad Münstereifel, Bahnhof | ||
70px | Bad Münstereifel, Gewerbegebiet/Ärztehaus | |
Rodert, Ort | ||
Rodert, Jugendherberge | ||
Scheuerheck, Hülloch Abzweig | ||
Scheuerheck, Decke Tönnes | ||
Scheuerheck, Abzweig | ||
Holzem, Neichen Abzweig | ||
Holzem, Holzem | ||
Holzem, Haus Hardt | ||
Lethert, Lethert | ||
Lethert, Frings | ||
Effelsberg, Effelsberg | ||
Lethert, Frings | ||
Lethert, Lethert | ||
Holzem, Haus Hardt | ||
Holzem, Holzem | ||
Holzem, Neichen Abzweig | ||
Scheuerheck, Abzweig | ||
Scheuerheck, Scheuerheck | ||
Wald, Konrad Adenauer Höhe | ||
Wald, Wald | ||
Limbach, Limbach | ||
Houverath, Limbacher Straße | ||
Houverath, Hochthürmer Blick | ||
Houverath, Kirchsahr Abzweig | ||
Lanzerath, Lanzerath | ||
Eichen, Eichen | ||
Maulbach, Maulbach | ||
Scheuren, Scheuren |
Scholierenroute
Halte | ||
Bad Münstereifel, Bahnhof | ||
Bad Münstereifel, Eifelbad | ||
Eicherscheid, Eicherscheid | ||
Eicherscheid, Oberfollmühle | ||
Schönau, Ahrstraße | ||
Mahlberg, Abzweig | ||
Mahlberg, Ort | ||
Mahlberg, Auf dem Bruch | ||
Scheuerheck, Abzweig | ||
Holzem, Neichen Abzweig | ||
Holzem, Holzem | ||
Holzem, Haus Hardt | ||
Lethert, Lethert | ||
Lethert, Frings | ||
Effelsberg, Effelsberg | ||
Lethert, Frings | ||
Lethert, Lethert | ||
Holzem, Haus Hardt | ||
Holzem, Holzem | ||
Holzem, Neichen Abzweig | ||
Scheuerheck, Abzweig | ||
Scheuerheck, Scheuerheck | ||
Scheuerheck, Hülloch Abzweig | ||
Scheuerheck, Decke Tönnes | ||
Wald, Konrad Adenauer Höhe | ||
Wald, Wald | ||
Limbach, Limbach | ||
Houverath, Limbacher Straße | ||
Houverath, Maulbacher Weg | ||
Houverath, Hochthürmer Blick | ||
Houverath, Kirchsahr Abzweig | ||
Lanzerath, Lanzerath | ||
Eichen, Eichen | ||
Maulbach, Maulbach | ||
Scheuren, Scheuren |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "829" krijgt voorrang voor de sortering "828".
Buslijn 829 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 829 rijdt van Kall via Anstois, Gemünd, Olef, Schleiden, Oberhausen en Blumenthal naar Hellenthal.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit vanaf de halte An der Lichtenhardt en in de middaguren naar An der Lichtenhardt.
- Rond de schooltijden rijden er extra ritten tussen Kall en Hellenthal en tussen Schleiden en Hellenthal.
- Op vrijdag- en zaterdagavond wordt doorgereden tot middernacht.
Route
Halte | ||
Kall, Bahnhof | ||
Kall, Gemünder Straße | ||
Anstois, Anstois | ||
Gemünd, Mauel | ||
Gemünd, Mitte | ||
Gemünd, Schleidener Straße | ||
Nierfeld, Nierfeld | ||
Olef, Brücke | ||
Olef, Olef | ||
Schleiden, Höddelbusch | ||
Schleiden, Busbahnhof | ||
Schleiden, Wiesgen | ||
Oberhausen, Oberhausen | ||
Blumenthal, Blumenthal | ||
Blumenthal, Altes Rathaus | ||
Hellenthal, Gewerbegebiet Kröpsch | ||
Hellenthal, Schoeller Werk | ||
Hellenthal, Busbahnhof | ||
Hellenthal, Kirche | ||
Hellenthal, Café Dressel | ||
Hellenthal, An der Lichtenhardt |
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 826
- Buitenlandse buslijnen
- Belbus
- Concessie VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Mechernich
- Station Mechernich
- Plaats Kall
- Station Kall
- Buitenlandse lijn 828
- Plaats Bad Münstereifel
- Station Bad Münstereifel
- Pagina's met onjuiste bestandskoppelingen
- Buitenlandse lijn 829
- Plaats Schleiden
- Schleiden Busbahnhof
- Plaats Hellenthal
- Hellenthal Busbahnhof