Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Buslijn 130 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 0-3x/uur |
Avond | 0-2x/uur (tot 22:00) |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 0-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 130 rijdt van Köln Universität via Sülz, Zollstock, Raderberg, Bayenthal, Rodenkirchen en Weiß naar Sürth.
Dienstregeling
- Het traject tussen Rodenkirchen en Sülz wordt doordeweeks tussen 5:00 en 9:00 en tussen 12:00 en 20:00 uur met een frequentie van 3x/uur bediend.
- In het weekend en doordeweeks tussen 9:00 en 12:00 uur wordt alleen gereden tussen de Universität en Rodenkirchen.
- In de avonduren wordt alleen tussen de Universität en de Bayenthalgürtel gereden.
Route
Halte | ||
Köln, Universität | ||
Köln, Konradstraße | ||
Köln, Sülzburgstraße/Berrenrather Straße | ||
Köln, Berrenrather Straße/Gürtel | ||
Köln, Sülzgürtel | ||
Köln, Siebengebirgsallee | ||
Köln, Bernkasteler Straße | ||
Köln, Zollstockgürtel | ||
Köln, Leichweg | ||
Köln, Brühler Straße/Gürtel | ||
Köln, Bonner Straße/Gürtel | ||
Köln, Goltsteinstraße/Gürtel | ||
Köln, Bayenthalgürtel | ||
Köln, Heinrich Lübke Ufer | ||
Köln, Frankstraße | ||
Köln, Rodenkirchen Bahnhof | ||
Köln, Maternusplatz | ||
Köln, Rodenkirchen Rathaus | ||
Köln, Siegfriedstraße | ||
Köln, Sankt Joseph Kirche | ||
Köln, Grüngürtelstraße | ||
Köln, Richard Wagner Straße | ||
Köln, Adolf Menzel Straße | ||
Köln, Zum Hedelsberg | ||
Köln, Weiß Friedhof | ||
Köln, Weißer Hauptstraße | ||
Köln, Ritterstraße | ||
Köln, Hammerschmidtstraße | ||
Köln, Ernst Volland Straße | ||
Köln, Kölnstraße | ||
Köln, Marktplatz Sürth | ||
Köln, Wesselinger Straße | ||
Köln, Sürth Bahnhof |
Waarschuwing: de standaardsortering "131" krijgt voorrang voor de sortering "130".
Buslijn 131 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 0-2x/uur |
Nacht | 0-1x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 131 rijdt van Köln Sülz via Zollstock, Raderthal, Höningen, Rondorf, Rodenkirchen en Weiß naar Sürth.
Dienstregeling
- Op zondag wordt de frequentie tussen de Berrenrather Straße/Gürtel en Rodenkirchen verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur. Tussen Rodenkirchen en Sürth wordt de gehele dag 2x/uur gereden.
- Na 21:00 uur wordt alleen tussen de Reiherstraße en Sürth gereden.
- Op vrijdag- en zaterdagnacht wordt alleen gereden tussen Rodenkirchen en Sürth.
- De haltes Friedhof Steinneuerhof en Oberer Komarweg worden alleen tussen 8:30 en 17:30 uur bediend.
Route
Halte | ||
Köln, Berrenrather Straße/Gürtel | ||
Köln, Sülzburgstraße/Berrenrather Straße | ||
Köln, Sülzburgstraße | ||
Köln, Rhöndorfer Straße | ||
Köln, Paul Nießen Straße | ||
Köln, Gottesweg | ||
Köln, Zollstocksweg | ||
Köln, Roisdorfer Straße | ||
Köln, Zollstockgürtel | ||
Köln, Brüggener Straße | ||
Köln, Kendenicher Straße | ||
Köln, Oberer Komarweg | ||
Köln, Kendenicher Straße | ||
Köln, Zollstock Südfriedhof | ||
Köln, Liblarer Straße | ||
Köln, Heeresamt | ||
Köln, Höningen Siedlung | ||
Köln, Höningen Rondorfer Weg | ||
Köln, Am Steinneuerhof | ||
Köln, Friedhof Steinneuerhof | ||
Köln, Bödinger Straße | ||
Köln, Rondorf | ||
Köln, Habichtstraße | ||
Köln, Reiherstraße | ||
Köln, Lerchenweg | ||
Köln, Hochkirchen | ||
Köln, Bonner Landstraße | ||
Köln, Konrad Adenauer Straße | ||
Köln, Rodenkirchen Bahnhof | ||
Köln, Maternusplatz | ||
Köln, Rodenkirchen Rathaus | ||
Köln, Siegfriedstraße | ||
Köln, Sankt Joseph Kirche | ||
Köln, Grüngürtelstraße | ||
Köln, Richard Wagner Straße | ||
Köln, Adolf Menzel Straße | ||
Köln, Zum Hedelsberg | ||
Köln, Weiß Friedhof | ||
Köln, Weißer Hauptstraße | ||
Köln, Ritterstraße | ||
Köln, Hammerschmidtstraße | ||
Köln, Ernst Volland Straße | ||
Köln, Kölnstraße | ||
Köln, Marktplatz Sürth | ||
Köln, Wesselinger Straße | ||
Köln, Sürth Bahnhof |
Waarschuwing: de standaardsortering "132" krijgt voorrang voor de sortering "131".
Buslijn 132 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Nacht | 1x/uur (vr-za) |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 132 rijdt van Köln Hauptbahnhof via het Chlodwigplatz, Raderberg, Arnoldshöhe en Rondorf naar Meschenich.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen 9:00 en 12:00 uur, van maandag tot en met zaterdag tussen 21:00 en 23:00 uur en zondag de gehele dag rijdt de helft van de ritten naar de Reiherstraße in plaats van naar de Frankenstraße.
- Van maandag tot en met zaterdag wordt tot 21:00 uur 4x/uur de gehele route gereden. Na 23:00 uur wordt de frequentie over de gehele route verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Breslauer Platz/Hauptbahnhof | ||
Köln, Heumarkt | ||
Köln, Waidmarkt | ||
Köln, Severinstraße | ||
Köln, Rosenstraße | ||
Köln, Severinskirche | ||
Köln, Chlodwigplatz | ||
Köln, Bonner Wall | ||
Köln, Marktstraße | ||
Köln, Mannsfeld | ||
Köln, Cäsarstraße | ||
Köln, Bonner Straße/Gürtel | ||
Köln, Gaedestraße | ||
Köln, Leyboldstraße | ||
Köln, Arnoldshöhe | ||
Köln, Wasserwerk | ||
Köln, Lindenweg | ||
Köln, Hochkirchen | ||
Köln, Lerchenweg | ||
Köln, Reiherstraße | ||
Köln, Habichtstraße | ||
Köln, Rondorf | ||
Köln, Bödinger Straße | ||
Köln, Westerwaldstraße | ||
Köln, Am Kölnberg | ||
Köln, Auf der Freiheit | ||
Köln, Engeldorfer Hof | ||
Köln, Meschenich Kirche | ||
Köln, Engeldorfer Straße | ||
Köln, Im Rheintal | ||
Köln, Frankenstraße | ||
Waarschuwing: de standaardsortering "133" krijgt voorrang voor de sortering "132".
Buslijn 133 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 133 rijdt van Köln Hauptbahnhof via het Chlodwigplatz, Raderberg en Raderthal naar Zollstock.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Breslauer Platz/Hauptbahnhof | ||
Köln, Heumarkt | ||
Köln, Schokoladenmuseum | ||
Köln, Rheinauhafen | ||
Köln, Ubierring | ||
Köln, Chlodwigplatz | ||
Köln, Bonner Wall | ||
Köln, Marktstraße | ||
Köln, Mannsfeld | ||
Köln, Rheinsteinstraße | ||
Köln, Brühler Straße/Gürtel | ||
Köln, Liblarer Straße | ||
Köln, Zollstock Südfriedhof |
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 130
- Buitenlandse buslijnen
- Concessie VRS
- Lijn in Duitsland
- Stadsdienst Köln
- Plaats Köln
- Köln Universität
- Köln Berrenrather Straße/Gürtel
- Köln Sülzgürtel
- Köln Zollstockgürtel
- Köln Bayenthalgürtel
- Köln Heinrich Lübke Ufer
- Köln Rodenkirchen
- Köln Sürth
- Buitenlandse lijn 131
- Buitenlandse nachtbus
- Köln Sülzburgstraße
- Köln Gottesweg
- Köln Zollstock Südfriedhof
- Buitenlandse lijn 132
- Station Köln Hbf
- Köln Heumarkt
- Köln Severinstraße
- Köln Chlodwigplatz
- Köln Bonner Wall
- Buitenlandse lijn 133
- Köln Ubierring