Treinserie 3100 (België 1982/1983)
Voormalige Belgische treinserie 3100
| |||
---|---|---|---|
Traject | Liers - Namur - Mouscron | ||
Dienstregeling | 1982/1983 | ||
Vervoerder | NMBS | ||
Materieel | onbekend | ||
Treinsoort | Intercity | ||
Frequentie | 1x/uur | ||
Opmerkingen | Stopte in het weekeinde op extra stations (soms 1x per 2 uur) |
Treinserie 3100 was in de dienstregeling 1982/1983 de Intercity tussen Liers, Liège, Huy, Namur, Charleroi, Mons, Tournai en Mouscron.
Traject
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 3100
- Belgische dienstregeling 1982/1983
- Intercity
- Station Liers
- Station Milmort
- Station La Préalle
- Station Herstal
- Station Liège-Vivegnis
- Station Liège-Palais
- Station Liège-Jonfosse
- Station Liège-Guillemins
- Station Flémalle-Haute
- Station Huy
- Station Statte
- Station Andenne
- Station Namur
- Station Jemeppe-sur-Sambre
- Station Auvelais
- Station Tamines
- Station Châtelet
- Station Charleroi-Sud
- Station Marchienne-au-Pont
- Station Manage
- Station La Louvière-Centre
- Station Mons
- Station Saint-Ghislain
- Station Blaton
- Station Tournai
- Station Froyennes
- Station Templeuve
- Station Néchin
- Station Leers-Nord
- Station Herseaux
- Station Herseaux-Place
- Station Mouscron