Lijn 691 Solingen, Sankt-Lukas-Klinik - Rüden
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 jun 2018 om 15:22
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 691 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWS |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Solingen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 0-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 691 rijdt van Solingen Sankt Lukas Klinik via Hauptbahnhof, Aufderhöhe, Höhscheid en Widdert naar Rüden.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag overdag wordt er alleen gereden tussen Sankt Lukas Klinik en Höhscheid.
- In de avonduren en zondagochtend wordt alleen gereden tussen Sankt Lukas Klinik en Aufderhöhe.
- Alleen op zondagmiddag wordt de gehele route gereden.
- De gehele week rijdt er 1x/uur een belbus tussen het Hauptbahnhof en de Teichstraße.
Route
Halte | ||
Solingen, Sankt Lukas Klinik | ||
Solingen, Schwanenstraße | ||
Solingen, Teichstraße | ||
Solingen, Stadion | ||
Solingen, Dunkelnberg | ||
Solingen, Schützenplatz | ||
Solingen, Bogenstraße | ||
Solingen, Ohligs Markt | ||
Solingen, Weststraße | ||
Solingen, Hauptbahnhof | ||
Solingen, Virchowstraße | ||
Solingen, Scheffelstraße | ||
Solingen, Uhlandstraße | ||
Solingen, Auenberg | ||
Solingen, Börkhaus | ||
Solingen, Höher Heide | ||
Solingen, Aufderhöhe | ||
Solingen, Steubenstraße | ||
Solingen, Brücke | ||
Solingen, Neuenhaus | ||
Solingen, Höhscheider Hof | ||
Solingen, Bauermannskulle | ||
Solingen, Höhscheid | ||
Solingen, Eichenstraße | ||
Solingen, Vockert | ||
Solingen, Börsenstraße | ||
Solingen, Höfchen | ||
Solingen, Lacher Straße | ||
Solingen, Schule Widdert | ||
Solingen, Widderter Straße | ||
Solingen, Mühlenberg | ||
Solingen, Friedrichstal | ||
Solingen, Rüden |