Lijn 139N Amsterdam Leidseplein - Weesp Station
Voormalige nachtbuslijn 139N | |
Vervoerder(s) | Midnet |
Regio's | Amsterdam, Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 augustus 1996 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 139N reed van Amsterdam via Diemen en Driemond naar Weesp.
Route
Halte | ||
↓ | Amsterdam, Leidseplein | |
Amsterdam, Tropenmuseum | ||
Amsterdam, Hugo de Vrieslaan | ||
Amsterdam, Kruislaan | ||
Diemen, Burg. Bickerstraat | ||
Driemond, Geinbrug | ||
Weesp, Molenpad | ||
Weesp, Blokland | ||
↓ | Weesp, Station |
Geschiedenis
Op 31 augustus 1996 werd het nachtbusnetwerk in de Gooi- en Vechtstreek uitgebreid naar aanleiding van het (grote) succes van lijn 134N. Vanaf die datum ging het onder het lijnnummer 139N een nachtbus rijden van het centrum van Amsterdam via Diemen naar Weesp. In Weesp ging deze lijn via de route van lijn 139 rijden. Net als de overige nachtlijnen werd gereden met een frequentie van 1x per uur tussen 01:45 en 04:45. De reguliere vervoerbewijzen waren daarnaast niet geldig; een enkele reis tot Diemen kostte ƒ5,00 en elke verdere halte kostte ƒ9,00.