Lijn 1 Kamp-Linfort Neues Rathaus - Rheinberg Ossenberg Kirche
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 1 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NIAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt van Kamp-Lintfort via Rheinberg naar Ossenberg.
Dienstregeling
- Buiten de schoolvakanties rijdt er in de ochtendspits één extra rit van Ossenberg naar Kamp-Lintfort. Deze rit rijdt via een versnelde route.
- Buiten de schoolvakanties rijden er in de middaguren drie extra ritten richting Ossenberg.
- Van maandag tot en met zaterdag rijden de eerste rit richting Ossenberg en de laatste rit van de dag richting Kamp-Lintfort via de halte Amazon, waarbij de laatste rit op dit terugweg een versnelde route naar Kamp-Lintfort rijdt. Verder rijdt er rond 15:00 uur één rit in beide richtingen via de halte Amazon.
Route
Halte | ||
Kamp-Lintfort, Neues Rathaus | ||
Kamp-Lintfort, Kirchplatz | ||
Kamp-Lintfort, Post | ||
Kamp-Lintfort, Schulzentrum | ||
Kamp-Lintfort, Schanzstraße | ||
Kamp-Lintfort, Wiesenbruchstraße | ||
Kamp-Lintfort, Amselstraße | ||
Kamp-Lintfort, Fasanenstraße | ||
Kamp-Lintfort, Gardemann | ||
Kamp-Lintfort, Friedhof | ||
Kamp-Lintfort, Rossenray | ||
Rheinberg, Gewerbegebiet Süd | ||
Rheinberg, Schützenstraße | ||
Rheinberg, Amazon | ||
Rheinberg, Römerstraße | ||
Rheinberg, Bahnhof | ||
Rheinberg, Sparkasse | ||
Rheinberg, Beguinenstraße | ||
Rheinberg, Rathaus | ||
Rheinberg, Innenwall | ||
Rheinberg, Doktor Aloys Wittrup Straße | ||
Rheinberg, Sportplatz | ||
Rheinberg, Ziegeleistraße | ||
Ossenberg, Solvay | ||
Ossenberg, Mühlenweg | ||
Ossenberg, Kirche |
Geschiedenis
Op 27 mei 2018 werd het aantal ritten dat via Amazon in Rheinberg ging rijden uitgebreid, zodat in de vroege ochtend, late avond en in de middag de halte éénmaal bediend werd. Hierbij ging de laatste rit richting Kamp-Lintfort een versnelde route rijden.