Lijn 166 's-Hertogenbosch Station - Well Dorpstraat (-1990)
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 20 mei 2018 om 16:05 (Etienne heeft pagina Lijn 166 's-Hertogenbosch NS - Well Dorpstraat hernoemd naar Lijn 166 's-Hertogenbosch Station - Well Dorpstraat (-1990))
Voormalige buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 26 mei 1990 |
Opvolger(s) | 166 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 166 reed van 's-Hertogenbosch via Hedel en Ammerzoden naar Well.
Op weekdagen werd drie keer per dag via het Carolusziekenhuis gereden. In de spitsuren reden enkele ritten via de Maaspoort, verdere informatie over deze route ontbreekt.
Van maandag t/m zaterdag werd ongeveer iedere twee uur in Ammerzoden aansluiting geboden op lijn 48 van Zuidooster.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Carolusziekenhuis | ||
Hedel, Blankenstein | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Well, Dorpstraat |
Geschiedenis
In een latere dienstregeling werd de route verlengd naar Raamsdonksveer, maar dit werd op 24 mei 1998 weer ongedaan gemaakt. Lijn 166 reed toen weer tussen 's-Hertogenbosch en Well.