Lijn 38 La Louvière Tivoli - Trivières Origine
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 38 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Hainaut |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 2x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 38 rijdt van La Louvière via Houdeng-Aimeries en Strepy-Bracquegnies naar Trivières.
Dienstregeling
- Op zaterdag rijden twee ritten van/naar Jolimont.
Route
Halte | ||
Jolimont, Hôpital | ||
La Louvière, Rue Casterman | ||
La Louvière, Tivoli | ||
La Louvière, Bas de Baume | ||
La Louvière, Gendarmerie | ||
La Louvière, Rue du Parc | ||
La Louvière, Place Mansart | ||
La Louvière, Carrefour du Gazomètre | ||
La Louvière, O.N.E.M. | ||
La Louvière, Dépôt TEC | ||
La Louvière, Rue de l'Abbatoir | ||
Houdeng-Goegnies, Rue du Tir | ||
Houdeng-Goegnies, Place Saint-Nicolas | ||
Houdeng-Aimeries, Rue Infante Isabelle No. 64 | ||
Houdeng-Aimeries, Rue Infante Isabelle | ||
Houdeng-Aimeries, Saint Amand | ||
Houdeng-Aimeries, Pont Balasse | ||
Strepy-Bracquegnies, 4 Chemins | ||
Strepy-Bracquegnies, Cité Partage | ||
Strepy-Bracquegnies, Trou au Sable | ||
Strepy-Bracquegnies, Cité de la Renaissance | ||
Strepy-Bracquegnies, Place de Strépy | ||
Strepy-Bracquegnies, Château d'Eau | ||
Trivières, La Moussière | ||
Trivières, Chemin Vert | ||
Trivières, Victor Larock | ||
Trivières, Place | ||
Trivières, Rue Quertinmont | ||
Trivières, Nouvelle Cité | ||
Trivières, Origine |