Lijn 23 Liège, Pont d'Avroy - Hôpital de la Citadelle
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 23 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Liège |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4-5x/uur |
Spits (vakantie) | 4x/uur |
Dal | 4-5x/uur |
Dal (vakantie) | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zondag | 2-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van het centrum van Liège via Jonfosse, Naniot en Sainte-Walburge naar Hôpital de la Citadelle.
Route
Halte | ||
Liège, Pont d'Avroy | ||
Liège, Pont d'Avroy (Hazinelle) | ||
Liège, Rue Darchis | ||
Liège, H.E.C. | ||
Liège, Rue Reynier | ||
Liège, Rue C. Franck | ||
Liège, Rue Defrance | ||
Liège, Rue Cheveaufosse | ||
Liège, Hôpital Saint-Laurent | ||
Liège, Rue Bidaut | ||
Liège, Rue Général Bertrand | ||
Liège, Rue de Waremme | ||
Liège, Rue H. Baron | ||
Liège, Rue de Hesbaye | ||
Liège, Rue en Glain | ||
Liège, Basse Chaussée | ||
Liège, Chapelle des Pères | ||
Liège, Rue des Oeillets | ||
Liège, Rue J. Lahaut | ||
Liège, Rue des Lys | ||
Liège, Rue Naimette (Eglise Saint-Julienne) | ||
Liège, Rue Naniot | ||
Liège, Rue Cdt. Naesens | ||
Liège, Place Seeliger | ||
Liège, Rue Wesphal | ||
Liège, Boulevard des Hauters | ||
Liège, Place J. de Wilde | ||
Liège, Rue du Limbourg | ||
Liège, Avenue V. Hugo | ||
Liège, Plateau | ||
Liège, Chalet | ||
Liège, Hôpital de la Citadelle |