Lijn 18 Bastogne Gare du Sud - Montleban Eglise
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 18 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag: 2x/dag) |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 rijdt van Bastogne via Foy, Noville, Rachamps, Wicourt, Tavigny, Houffalize, Taverneux, Sommerain, Cherain, Brisy en Bâclain naar Montleban.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt één rit naar Bastogne gereden.
- Rond 12.00 wordt op woensdag een lange rit terug gereden, terwijl deze op overige dagen tot Houffalize rijdt. In de middagspits rijdt op woensdag een korte rit tot Houffalize en op overige dagen een lange rit.
- Tijdens vakantieperioden rijdt 's middags slechts één rit per richting tussen Bastogne en Houffalize.
Route
Halte | ||
Bastogne, Gare du Sud | ||
Bastogne, Hôtel de Ville | ||
Bastogne, Pepinière | ||
Bastogne, Clinique | ||
Luzery, Carrefour | ||
Luzery, Garage Zune | ||
Foy, Carrefour | ||
Foy, Cimetière | ||
Recogne, Eglise | ||
Cobru, Route de Recogne 92 | ||
Cobru, Route de Recogne 71 | ||
Cobru, Centre 40 | ||
Noville, Chemin de Cobru 78 | ||
Vaux, Carrefour | ||
Noville, Chemin de Rachamps | ||
Rachamps, Route de Noville 43 | ||
Rachamps, Carrefour | ||
Rachamps, Route de Wicourt | ||
Wicourt, Chapelle | ||
Wicourt, Fond de Wicourt 137b | ||
Wicourt, Fond de Wicourt | ||
Wicourt, Chemin de Neufmoulin | ||
Houffalize, La Charmille | ||
Houffalize, Chemin de Tavigny | ||
Houffalize, Rue de Bastogne 42 | ||
Houffalize, Place Albert 1er | ||
Houffalize, Pont | ||
Houffalize, Dépôt TEC | ||
Houffalize, Pont | ||
Houffalize, Spar | ||
Houffalize, Barrière N30 | ||
Houffalize, Cimetière | ||
Taverneux, Route d'Houffalize | ||
Taverneux, Eglise | ||
Taverneux, Ecole | ||
Sommerain, Pont | ||
Sommerain, Muisson Cara 19 | ||
Sommerain, Centre 37 | ||
Sommerain, Route de Gouvy 56 | ||
Cherain, Chemin de Montleban | ||
Sommerain, La Foy | ||
Vaux, Route de Sommerain | ||
Vaux, Grand Route | ||
Cherain, Eglise | ||
Rettigny, Route de Cherain 2 | ||
Rettigny, Chemin de l'Eglise | ||
Rettigny, Chemin de Bresy 9a | ||
Brisy, Route de Cherain 1a | ||
Vaux, Centre | ||
Brisy, Route de Cherain 1a | ||
Rettigny, Chemin de Bresy 9a | ||
Rettigny, Chemin de l'Eglise | ||
Rettigny, Route de Cherain 2 | ||
Cherain, Eglise | ||
Baclain, Eglise | ||
Montleban, Route de Baclain 43 | ||
Montleban, Route de Baclain 80 | ||
Montleban, Route de Langlire | ||
Montleban, Eglise |