Lijn 681 Gorinchem Viaduct A15/Gomarus - Meteren Landbouwhuis
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 8 feb 2009 om 17:50 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=681 |vervoerder=Arriva |concessie=Rivierenland |materieel=touringcar |lijnsoort=scholierenlijn |frequentie_spits=rijdt niet |frequentie_dal=3 ritten |frequentie...)
Buslijn 681 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | scholierenlijn |
Materieel | touringcar |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 3 ritten |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 681 rijdt van halte Gomarus in Gorinchem via Leerdam, Rhenoy, Enspijk, Deil en Geldermalsen naar halte Landbouwhuis in Meteren. De lijn maakt deel uit van de concessie Rivierenland en wordt in opdracht van Arriva gereden door een touringcarbedrijf.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Gomarus | ||
Gorinchem, Marinus Spronklaan | ||
Leerdam, Recht van ter Leede | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Rhenoy, Busstation | ||
Enspijk, Haarstraat | ||
Enspijk, Lingestraat | ||
Deil, Mr. W.M. Kolffstraat | ||
Deil, Beemdstraat | ||
Deil, Schoresteynstraat | ||
Deil, P. Lokhorstschool | ||
Deil, Prins Willem Alexanderstraat | ||
Geldermalsen, Stationsweg | ||
Geldermalsen, Station | ||
Geldermalsen, van Dam van Isseltweg | ||
Geldermalsen, Gemeentehuis | ||
Geldermalsen, Centrum | ||
Geldermalsen, Koningsweg | ||
Geldermalsen, J.F. Kennedylaan | ||
Meteren, Kalenberg (Rijksstraatweg) | ||
Meteren, Verlengde Bredestraat | ||
Meteren, Dorpsstraat | ||
Meteren, Landbouwhuis |