Lijn 223 Jülich, Walramplatz - Daubenrath
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 dec 2017 om 13:40
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 223 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (deels belbus) |
Dal | 1x/uur (deels belbus) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 223 rijdt van Jülich via Altenburg, Selgersdorf, Daubenrath, Krauthausen en Selhausen naar Huchem-Stammeln.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden de meeste ritten van Daubenrath naar Jülich (andere richting enkele rit).
- In de daluren en middagspits rijden de meeste ritten van Jülich naar Daubenrath (andere richting enkele rit).
- Eén rit rijdt van en naar Huchem-Stammeln.
- Een groot aantal ritten rijdt als belbus.
Route
Halte | ||
Jülich, Walramplatz | ||
Jülich, Neues Rathaus | ||
Jülich, Bahnhof/ZOB | ||
Jülich, Dürener Straße | ||
Jülich, Kartaus | ||
Jülich, Vogelsang | ||
Jülich, Leo Brandt Straße | ||
Jülich, Wilhelm Johnen Straße | ||
Jülich, Süd | ||
Altenburg, Frey | ||
Altenburg, Moll | ||
Selgersdorf, Post | ||
Selgersdorf, Kirche | ||
Daubenrath, Daubenrath | ||
Krauthausen, Abzweigung Schophoven | ||
Krauthausen, Aachener Straße | ||
Krauthausen, Wellpappenfrabrik | ||
Selhausen, Selhausen | ||
Huchem-Stammeln, Stammelner Straße |