Lijn 93 Schaijk Schutskooi - Oss Station
Voormalige buslijn 93 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 93 is een voormalige streekbus van Schaijk naar Oss.
Lijn 93 reed een uurdienst van omstreeks 9:00 tot 18:00. In de ochtendspits reed lijn 93 een halfuursdienst van Schaijk naar Oss vanaf 7:00 uur.
Later reed op dit traject lijn 257. Ook lijn 96 reed op dit traject via een andere route.
Voormalige Route
Route is niet volledig.
Halte | ||
Schaijk, Gemeentehuis | ||
Herpen, Allard van Herpenplein | ||
Berghem, Koolwijksestraat | ||
Berghem, Lindeboom | ||
Oss, Café Halfweg | ||
Oss, Centrum V&D | ||
Oss, Station NS |