Lijn 408 Erkelenz Bahnhof - Niederkrüchten Lindbruch
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 dec 2017 om 22:53
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 408 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | West |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 408 rijdt van Erkelenz via Grambusch, Uevekoven, Wegberg, Rickelrath en Merbeck naar Niederkrüchten.
Dienstregeling
- In de daluren rijdt er een extra rit van Niederkrüchten naar Erkelenz.
- In de middaguren buiten de vakanties rijden een aantal ritten richting Niederkrüchten via Erkelenz Gymnasium.
- De haltes Wegberg Schulzentrum en Wegberg Grundschule in Wegberg worden alleen door een aantal ritten buiten de vakanties bediend, net als de halte Niederkrüchten Schulzentrum.
- De halte Erkelenz Burg wordt voor 11:00 uur bediend richting Niederkrüchten en na 11:00 uur richting Erkelenz. In de omgekeerde richting wordt via Erkelenz ZOB gereden.
- In de vakanties wordt altijd via Erkelenz Burg gereden.
Route
Halte | ||
Erkelenz, Bahnhof | ||
Erkelenz, Burg | ||
Erkelenz, Aachener Straße | ||
Erkelenz, Pestalozzischule | ||
Erkelenz, Gymnasium | ||
Erkelenz, ZOB | ||
Erkelenz, Oerather Mühle | ||
Oerath, Kapelle | ||
Grambusch, Abzweigung Grambusch | ||
Holtum, Spielplatz | ||
Uevekoven, Gartenweg | ||
Uevekoven, Luehweg | ||
Wegberg, Schulzentrum | ||
Wegberg, Grundschule | ||
Wegberg, Maaseiker Straße | ||
Wegberg, Busbahnhof | ||
Wegberg, Burg | ||
Wegberg, Harbeck | ||
Wegberg, Im Ländchen | ||
Wegberg, Berg | ||
Rickelrath, Abzweigung Molzmühle | ||
Rickelrath, Rickelrath | ||
Rickelrath, Zum Thomeshof | ||
Merbeck, Schwaam | ||
Merbeck, Venheyde | ||
Merbeck, Schürensteg | ||
Merbeck, Schule | ||
Tetelrath, Abzweigung Tetelrath | ||
Niederkrüchten, Silverbeek | ||
Niederkrüchten, Ryth | ||
Niederkrüchten, Felderhausen | ||
Niederkrüchten, Schulzentrum | ||
Niederkrüchten, Lindbruch |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werd de halte Wegberg Maaseiker Straße in de route opgenomen.
Op 11 december 2016 ging een aantal ritten via de halte Burg in Erkelenz rijden in plaats van via het ZOB. Daarnaast werd de bediening van een aantal haltes in Wegberg gewijzigd.