Lijn 516 Olst Station - Raalte Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 nov 2017 om 21:39
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buurtbuslijn 516 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Salland |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 4 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/90 min |
Dal | 1x/90 min |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/90 min |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 516 rijdt van Olst via Boskamp, Eikelhof, Wesepe en Heeten naar Raalte.
Route
Halte | ||
Olst, Station | ||
Olst, Jan Hooglandstraat | ||
Boskamp, Kerk | ||
Eikelhof, Stenen Kruis | ||
Wesepe, Boxbergerweg | ||
Wesepe, Zonnenbergerweg | ||
Wesepe, Kerk | ||
Heeten, Stevenskamp | ||
Heeten, Centrum | ||
Raalte, Hartkampweg | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Gemeentehuis | ||
Raalte, Ceintuurbaan | ||
Raalte, Station |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werden de lijnen in het noorden van Deventer geherstructureerd. Lijn 4 ging alleen nog tussen Deventer en Schalkhaar rijden. Om het traject tussen Heeten en Raalte op te vangen werd buurtbus 516 opgericht, daarnaast ging deze lijn tussen Olst, Boskamp, Wesepe en Heeten rijden.