Lijn 82 Simmerath Bushof - Monschau Altstadt
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 nov 2017 om 12:43
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 82 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Avond (weekend) | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 82 rijdt van Simmerath via Konzen en Imgenbroich naar Monschau.
Dienstregeling
- Voor scholieren zijn er op deze route diverse routevarianten op de hoofdroute en ook vele extra bussen. De routevarianten zijn niet opgenomen in de onderstaande route.
Route
Halte | ||
Simmerath, Bushof | ||
Simmerath, Berufsschule | ||
Simmerath, Am Gericht | ||
Konzen, Breitestraße | ||
Konzen, Bahnhof | ||
Konzen, Schmiede | ||
Konzen, Kirche | ||
Konzen, Heerstraße | ||
Imgenbroich, Bushof | ||
Imgenbroich, Nord | ||
Imgenbroich, Süd | ||
Monschau, Hargard | ||
Monschau, Serpentinen | ||
Monschau, Flora | ||
Monschau, Parkhaus |
Geschiedenis
Per 3 januari 2015 is het nieuwe Busstation in Imgenbroich geopend, waardoor de route versneld werd.