Lijn 46 Aachen, Walheim - Verlautenheide Waldstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 nov 2017 om 11:11
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 46 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur |
Avond (weekend) | 0-1x/2 uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 46 rijdt van Walheim via Schmithof, Sief, Lichtenbusch, Aachen Waldfriedhof, Burtscheid, Aachen Bushof en Haaren naar Verlautenheide.
Dienstregeling
- Alleen in de ochtendspits wordt en in de middaguren wordt van en naar Walheim. Overige ritten rijden tot Aachen Walfriedhof.
- Verschillende ritten rijden alleen tussen Aachen Bushof en Siegel.
- In de ochtendspits wordt niet naar Verlautenheide gereden, maar tot het Bushof of Prager Ring.
- Op doordeweekse avonden wordt 1x/uur van Siegel naar het Bushof gereden.
- Op zaterdag wordt 1x/uur tussen Aachen Waldfriedhof en Verlautenheide gereden.
- Op zondag en op zaterdagavond wordt 1x/2 uur alleen tussen Hauptbahnhof en Bushof gereden; op het bushof wordt dan verder gereden als lijn 52 naar Eschweiler.
Route
Halte | ||
Walheim, Walheim | ||
Walheim, Prämienstraße | ||
Walheim, Albert Einstein Straße | ||
Walheim, Hasbach | ||
Walheim, Mütschenpfuhl | ||
Schmithof, Ardennenstraße | ||
Schmithof, Kirche | ||
Schmithof, Vennbahn | ||
Schmithof, Schule | ||
Schmithof, Schmithofer Straße | ||
Sief, Radermacher | ||
Sief, Schule | ||
Sief, Baumgartsweg | ||
Sief, Abzweigung | ||
Sief, Broichhausen | ||
Lichtenbusch, Kirche | ||
Lichtenbusch, Lichtenbusch | ||
Lichtenbusch, Broich | ||
Lichtenbusch, Rasthaus Lichtenbusch | ||
Lichtenbusch, Kohlshof | ||
Lichtenbusch, Grüne Eiche | ||
Aachen Waldfriedhof | ||
Aachen, Bismarckturm | ||
Aachen, Siegel | ||
Aachen, Bayernallee | ||
Aachen, Heißberg | ||
Aachen, Burtscheid | ||
Aachen, Marienhospital | ||
Aachen, Gillesbachtal | ||
Aachen, Rosenquelle | ||
Aachen, Normaluhr | ||
Aachen Hauptbahnhof | ||
Aachen, Misereor | ||
Aachen, Alter Posthof | ||
Aachen, Elisenbrunnen | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Hansemannplatz | ||
Aachen, Blücherplatz | ||
Aachen, Ludwig Forum | ||
Aachen, Talbot | ||
Aachen, Liebigstraße | ||
Aachen, Prager Ring | ||
Haaren, Markt | ||
Haaren, Tonbrennerstraße | ||
Verlautenheide, Endstraße | ||
Verlautenheide, Quinx | ||
Verlautenheide, Im Reichswald | ||
Verlautenheide, Großheidstraße | ||
Verlautenheide, Kelmesbergweg | ||
Verlautenheide, Waldstraße |