Lijn 7 Arnhem, Rijkerswoerd - Geitenkamp
Buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Van Hool AG300T, Berkhof Premier AT18, HESS Swisstrolley 3 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 7 rijdt van Rijkerswoerd in Arnhem Zuid via het Centrale Station en Arnhem Velperpoort naar de Geitenkamp. Sinds dienstregeling 2009 rijdt lijn 7 op zondag viermaal per uur en één jaar later gingen in de ochtendspits twee ritten vanaf de Drie Gasthuizen rechtstreeks naar het CIOS rijden. Deze ritten starten, zoals in de routestrip ook is aangegeven, niet in Rijkerswoerd, maar op Arnhem CS.
Route
Halte | ||
Arnhem, Rijkerswoerd | ||
Arnhem, Gerbrandysingel | ||
Arnhem, Mr. Oudsingel | ||
Arnhem, Dr. J. den Uylsingel | ||
Arnhem, Otis Reddingplein | ||
Arnhem, Duke Ellingtonstraat | ||
Arnhem, Mooieweg | ||
Arnhem, Groningensingel | ||
Arnhem, Winkelcentrum Kronenburg | ||
Arnhem, Rijnhal | ||
Arnhem, Gelredome | ||
Arnhem, Transferium | ||
Arnhem, Fonteinkruidstraat | ||
Arnhem, Bandijk | ||
Arnhem, de Praets | ||
Arnhem, Rijnstraat | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Station Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, De Drie Gasthuizen | ||
Arnhem, CIOS | ||
Arnhem, Bernhardlaan | ||
Arnhem, Dr. Schaepmanlaan | ||
Arnhem, Middenweg | ||
Arnhem, Marktplein | ||
Arnhem, Zaslaan | ||
Arnhem, Schuttersbergplein | ||
Arnhem, Fokke Noordhoffstraat | ||
Arnhem, Roerdomplaan | ||
Arnhem, Geitenkamp / Wielewaalstr. |